Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Menu
Your Cart

Distances līguma noteikumi

Preču iegādes noteikumi

AS „INGRID D” šajā vietnē, www.mezadarzs.lv” nodrošina iespēju iepazīties ar savā veikalā, “Meža dārzs”, pieejamo preču klāstu, kas ir kvalitatīva meža un dārza tehnika, un aksesuāri. Veikals “Meža dārzs”, jau vairāk kā 25 gadus, saviem uzticīgajiem klientiem piedāvā pasaulē pazīstamu zīmolu – Husqvarna, Jonsered, McCulloch, Stihl, Fiskars, Stiga, Oleo-Mac, Bahco u.c. produkciju. Mājaslapa ir izveidota, lai Jums būtu iespēja iepazīties ar plašo preču sortimentu, neizejot no mājām.

Mūsu mājaslapā www.mezadarzs.lv Jūs varat atrast sev nepieciešamo meža un dārza tehniku, salīdzināt to ar līdzīgām precēm, un izvēlēties sev piemērotāko. Tālāk seko preces pasūtīšana un preces saņemšanas vietas izvēle, tālāk mūsu speciālisti ar Jums sazināsies un rēķinu nosūtīs uz norādīto e-pasta adresi.

Ja gadījumā kādu no sev vēlamajiem produktiem nevarat atrast mūsu interneta vietnē, lūdzu sazinieties ar mums - noteikti spēsim Jums palīdzēt.

Pasūtot preci www.mezadarzs.lv neatkarīgi vai esat reģistrēts vai nereģistrēts klients, Jūs apstiprināt, ka piekrītat distances līguma un preču iegādes noteikumiem.

Klientam ir pienākums iepazīties ar distances līguma noteikumiem un preču iegādes noteikumiem, pirms tiek veikta reģistrācija un preču iegāde no www.mezadarzs.lv, kas atrodami https://likumi.lv/doc.php?id=266462.

Līgums katrreiz stājas spēkā, kad klients mājas lapā www.mezadarzs.lv ir akceptējis līguma noteikumus, iegādājoties preci no www.mezadarzs.lv .

Piegādes termiņi

Ja Jūsu pasūtītā prece atrodas noliktavā, Jūs to saņemsiet 2-3 darba dienu laikā, no samaksas saņemšanas brīža. Ja gadījumā Jūsu izvēlētā prece nebūs veikalā uz vietas, pēc preču pasūtīšanas, tās pašas vai nākamās darba dienas laikā sarunā ar mūsu speciālistu, Jūs par to tiksiet informēts. Piegādes termiņš ir atkarīgs no ražotāja, tas var būt no 1 līdz 10 darba dienām, vai ilgāk, ja tas ir saistīts ar specifisku iekārtu vai rezerves daļu pasūtīšanu.

Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mums un mēs noteikti Jums palīdzēsim!

Piegādes veidi un izmaksas

    • Piegāde ar kurjeru vai pakomātu, iepriekš vienojoties.

    • Bezmaksas piegāde ar mūsu transportu visā Latvijā, iepērkoties virs 400,00€.

    • Bezmaksas preces saņemšana veikalā „Meža dārzs” Talsi, Jaunā iela 29.

Iegādātās tehnikas pārbaude

Informējam, ka jebkura tehnika, kuru iegādājaties, tā tiek pilnībā sagatavota darbam un pārbaudīta.

Pirkuma apmaksa

   • Ar bankas pārskaitījumu. Saņemot rēķinu pēc pasūtījuma veikšanas, pēc tā apmaksas notiek preces piegāde. Preču pavadzīmi un garantijas talonu saņemsiet pie preces piegādes brīdī.

    • Līzinga iespējas vai cita veida apmaksa iespējama iepriekš sazinoties ar mums.

Preču garantija un pēcgarantija

Visām pie mums iegādātajām precēm nodrošinām 24 mēnešu garantiju, ja pircējs ir fiziska persona, 12 mēnešu garantija, ja pircējs ir juridiska persona. Garantijas un pēcgarantijas remonts tiek veikts mūsu servisā Talsos.

Preces ražotāja garantijas saistības ir spēkā tikai tajā gadījumā, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas noteikumi, kas norādīti garantijas talonā un preču lietošanas instrukcijā. Saremontētajām precēm garantijas nosacījumi paliek spēkā atlikušo garantijas laiku. Savukārt apmainītām precēm, garantijas noteikumi tiek piemēroti no jauna.

Visos gadījumos mūsu speciālisti garantijas remontu veic kvalitatīvi un izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas.

 

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazinieties ar mums, pirms veicat reģistrāciju un/vai preču pasūtīšanu www.mezadarzs.lv


Privātuma politika
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu Jūsu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu uzkrāšanai.