Salīdzināšana Vēlmju saraksts

Sniega, lapu pūtēji, miglotāji un smalcinātāji

Rādīt no 1 līdz 9 no 11 (2 lapas)

Lapu pūtējs

HUSQVARNA 125B

Efektīvs rokās pārnēsājams pūtējs, kas sevī kombinē augstu pūšanas jaudu un ērtu lietošanu. Ideāls privātmāju īpašniekiem. Labi sabalansēts un viegli manevrējams pateicoties efektīvai gaisa filtrācijai. Integrēta izpūte Caurpūtes gaisa caurules..

€275.00
rating

Sniega pūtējs

HUSQVARNA ST 227P

Husqvarna ST 227P ir radīts privātmāju īpašniekiem, kuriem ir nepieciešams jaudīgs sniega metējs, kas no sniega spēj attīrīt lielas platības. Pateicoties regulējamam sliežu augstumam ar to, ir iespējams tīrīt sniegu no dažāda veida virsmām. Husqvarna..

€1,799.00
rating

Sniega pūtējs

HUSQVARNA ST121E

Kompaktais vienpakāpes modelis ar augstu veiktspēju ir piemērots garāžu piebraucamajiem ceļiem un dārza celiņiem. Ļoti viegli manevrējams, savukārt inovatīvā tālvadība izmetēja šahtai, atvieglo sniega aizmešanas virziena noregulēšanu. Jaudīgs dzinējs..

€675.00
rating

Sniega pūtējs

HUSQVARNA ST131

Husqvarna ST 131 ir lieliski piemērots privātmāju īpašniekiem, kuriem ir nepieciešams kompakts un viegli lietojams sniega pūtējs. Tas ir īpaši izstrādāts tam, lai notīrītu sniegu no cietām, plakanām un šaurām virsmām, piemēram, no garāžas priekšpuses..

€599.00
rating

Sniega pūtējs

Husqvarna ST224

Šis sniega pūtējs ir radīts privātmāju īpašniekiem, kuriem ir nepieciešams jaudīgs sniega pūtējs, kas spēj notīrīt sniegu no lielām platībām. Pateicoties regulējamajam sliežu augstumam, ar to ir iespējams tīrīt sniegu no dažāda veida virsmām. Īpaši p..

€1,299.00
rating

Lapu pūtējs

HUSQVARNA, 125BVx

Efektīvs rokās pārnēsājams pūtējs, kas sevī kombinē augstu pūšanas jaudu un ērtu lietošanu. Ideāls privātmāju īpašniekiem. Labi sabalansēts un viegli manevrējams pateicoties efektīvai gaisa filtrācijai. Viegli iedarbināms pateicoties Smart Start® teh..

€369.00
rating

Lapu pūtējs

STIHL lapu pūtējs, BR 430

Jaunais BR 430 piedāvā uzticamu jaudu, kas profesionāļiem nepieciešama, lai veiktu smagus darbus. Liela degvielas tvertne nodrošina ilgāku darbības laiku; vienkāršotā palaišanas sistēma, stiprinājums ar īpaši platajām plecu siksnām un lielais muguras..

€499.00
rating

Miglotājs

STIHL rokas miglotājs, SG 71

Uz muguras liekams smidzinātājs profesionālai lietošanai. Pumpja svira var tikt montēta gan kreisajā, gan labajā puse, ar regulējamu garumu ērtākai lietošanai. Aukstas kvalitātes lences un pastiprinātais muguras panelis lielākam komfortam. Ergonomisk..

€109.00
rating
Rādīt no 1 līdz 9 no 11 (2 lapas)