Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Sniega pūtēji

Sniega pūtēji

Rādīt no 1 līdz 5 no 5 (1 lapas)

Sniega pūtējs

HUSQVARNA ST 227P

Husqvarna ST 227P ir radīts privātmāju īpašniekiem, kuriem ir nepieciešams jaudīgs sniega metējs, kas no sniega spēj attīrīt lielas platības. Pateicoties regulējamam sliežu augstumam ar to, ir iespējams tīrīt sniegu no dažāda veida virsmām. Husqvarna..

€1,799.00
rating

Sniega pūtējs

HUSQVARNA ST121E

Kompaktais vienpakāpes modelis ar augstu veiktspēju ir piemērots garāžu piebraucamajiem ceļiem un dārza celiņiem. Ļoti viegli manevrējams, savukārt inovatīvā tālvadība izmetēja šahtai, atvieglo sniega aizmešanas virziena noregulēšanu. Jaudīgs dzinējs..

€675.00
rating

Sniega pūtējs

HUSQVARNA ST131

Husqvarna ST 131 ir lieliski piemērots privātmāju īpašniekiem, kuriem ir nepieciešams kompakts un viegli lietojams sniega pūtējs. Tas ir īpaši izstrādāts tam, lai notīrītu sniegu no cietām, plakanām un šaurām virsmām, piemēram, no garāžas priekšpuses..

€599.00
rating

Sniega pūtējs

Husqvarna ST224

Šis sniega pūtējs ir radīts privātmāju īpašniekiem, kuriem ir nepieciešams jaudīgs sniega pūtējs, kas spēj notīrīt sniegu no lielām platībām. Pateicoties regulējamajam sliežu augstumam, ar to ir iespējams tīrīt sniegu no dažāda veida virsmām. Īpaši p..

€1,299.00
rating
Rādīt no 1 līdz 5 no 5 (1 lapas)