Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Lapu pūtēji

Lapu pūtēji

Rādīt no 1 līdz 5 no 5 (1 lapas)

Lapu pūtējs

HUSQVARNA 125B

Efektīvs rokās pārnēsājams pūtējs, kas sevī kombinē augstu pūšanas jaudu un ērtu lietošanu. Ideāls privātmāju īpašniekiem. Labi sabalansēts un viegli manevrējams pateicoties efektīvai gaisa filtrācijai. Integrēta izpūte Caurpūtes gaisa caurules..

€275.00
rating

Lapu pūtējs

HUSQVARNA, 125BVx

Efektīvs rokās pārnēsājams pūtējs, kas sevī kombinē augstu pūšanas jaudu un ērtu lietošanu. Ideāls privātmāju īpašniekiem. Labi sabalansēts un viegli manevrējams pateicoties efektīvai gaisa filtrācijai. Viegli iedarbināms pateicoties Smart Start® teh..

€369.00
rating

Akumulatora lapu pūtējs

STIHL BGA 56 ar akumulatoru un lādētā...

Ar kompakto, kluso, vieglo un ērti lietojamo pūtēju BGA 56 darbs veiksies vēl ātrāk un vienkāršāk. Regulējamā pūtēja caurule ļauj pielāgot to atbilstoši lietotāja augumam. Standarta komplektācija - AK 20 akumulators un AL 101 lādētājs.KlussVar izmant..

€249.00
rating

Lapu pūtējs

STIHL lapu pūtējs, BR 430

Jaunais BR 430 piedāvā uzticamu jaudu, kas profesionāļiem nepieciešama, lai veiktu smagus darbus. Liela degvielas tvertne nodrošina ilgāku darbības laiku; vienkāršotā palaišanas sistēma, stiprinājums ar īpaši platajām plecu siksnām un lielais muguras..

€499.00
rating

Lapu pūtējs

STIHL SH 86

Jaudīgs benzīna lapu pūtējs un sūcējs,  vakuuma smalcinātājs. Lieliski piemērots lielu platību attīrīšanai. Iespējams arī iekārtas sērijveida pielietojums par izpūšanas ierīci. Bezpakāpju rotācijas biežuma regulēšana, apaļa sprausla, plakan..

€369.00
rating
Rādīt no 1 līdz 5 no 5 (1 lapas)