Salīdzināšana Vēlmju saraksts

Personīgais aizsargaprīkojums

Rādīt no 1 līdz 9 no 39 (5 lapas)

Mežstrādnieku piederumi

Combi turētājs

Husqvarna combi turētājs ir lieliski piemērots kāšiem un skavām. Āķis mērlentei.Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/..

€10.70
rating

Aizsargzābaki

Husqvarna ādas zābaki ar pretiezāģē...

Ērti ādas zābaki ar labu stabilitāti. Pastiprināta pēdas daļa labākai izturībai. Ražoti no ādas, kas apstrādāta ar poliuretānu. Šuvēm izmantots izturīgais Kevlar diegs īpaši paaugstinātai stiprībai. Izturīgā un ūdens necaurlaidīgā poliuretāna zole pa..

€191.00
rating

Aizsargzābaki

Husqvarna ādas zābaki ar pretiezāģē...

Uzlabota un daudz stabilāka potīšu konstrukcija. Zābaka iekšējā daļa ar mīkstu oderējumu, vēl lielākam komfortam, un jauna starpzole, kas silda pēdas pat aukstos laika apstākļos. Sympatex® membrāna, kas atrodas starp zābaka oderi un ārējo slāni, pada..

€299.00
rating

Aizsargapģērbs

Husqvarna aizsargbikses, C W 20A

Uzticama aizsardzība neregulāram darbam ar ķēdes motorzāģi, zāģējot malku vai darot citus āra darbus. Izgatavotas no izturīga poliestera/kokvilnas auduma. Pretiezāģēšanas aizsargslānis iekšpuses apakšdaļā ir stiprināts, lai ar apaviem to nenodeldētu...

€89.00
rating

Aizsargzābaki

Husqvarna aizsargzābaki Classic 20

Izturīgi, viegli un ērti zābaki ar aizsardzībai pret iezāģēšanu (20 m/s) ilgākam kalpošanas laikam. Izgatavoti no ādas ar mikrošķiedras pastiprinājumiem un poliestera iekšoderi. Papildus stiprināta zābaka apakšējā un potītes daļa papildus izturībai p..

€165.00
rating

Aizsargzābaki

Husqvarna aizsargzābaki, Functional 24

Ar pastiprinātu purngalu un apstiprinātu aizsardzību pret iezāģēšanu. Papildus pastiprināta pēdas virsējā daļa un purngals, kā arī pastiprinājums apkārt zolei. Jaunā papēža daļa atvieglo zābaku uzaušanu un noaušanu. Kokvilnas odere. Zoles var aprīkot..

€89.00
rating

Aizsargzābaki

Husqvarna aizsargzābaki, Functional 28

Ar pastiprinātu purngalu un apstiprinātu aizsardzību pret iezāģēšanu. Papildus pastiprināta pēdas virsējā daļa un purngals, kā arī pastiprinājums apkārt zolei. Jaunā papēža daļa atvieglo zābaku uzaušanu un noaušanu. Šņorējums, kas atrodas zābaka aizm..

€100.00
rating

Aizsargzābaki

Husqvarna aizsargzābaki, Technical

Ļoti ērti aizsargzābaki ar plastikāta purngalu aizsargiem, kas nodrošina to vieglo svaru. Izgatavoti no neilona, augstas kvalitātes ādas. Sympatex® membrāna, kas atrodas starp oderi un zābaka virsējo slāni, padara tos 100% ūdens necaurlaidīgus un elp..

€140.00
rating

Bikšturi

HUSQVARNA bikšturi, āda

Bikšturi vidukļa biksēm ar pogām. Īpaši plati un ar regulējamu garumu. Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/lv/home/ ..

€20.00
rating
Rādīt no 1 līdz 9 no 39 (5 lapas)