Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Jakas un krekli

Jakas un krekli

Rādīt no 1 līdz 8 no 8 (1 lapas)

Darba apģērbs

Husqvarna krekls

Mīksts un ērts krekls, kas neapgrūtina kustību brīvību, vienādi labs gan darbam, gan brīvajam laikam. Izgatavots no 100% nesaraujošās kokvilnas. Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/lv/home/ ..

€26.00
rating

Darba apģērbs

Husqvarna lietus jaka

Lietus jaka, izgatavota no izturīga neilona un PU/PVC. Krūšu, muguras un piedurkņu daļām tīklveida materiāla odere, kas nodrošina labāku ventilāciju. Krūšu kabata ar rāvējslēdzēja aizdari uz aizsargāta ar auduma ieloku, īpaši garas piedurknes un paga..

€84.00
rating

Darba apģērbs

Husqvarna mikro vilnas jaka

Komfortabla flīsa jaka, izgatavota no 100% poliestera flīsa, tā ir elastīga un absorbē līdz pat 6% mitruma. Pilna garuma rāvējslēdzēja aizdare, viena krūšu kabata un divas priekškabatas ar rāvējslēdzējiem. Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā:..

€62.00
rating

Darba apģērbs

Husqvarna mīkstas oderes jaka

Mīkstas oderes jaka, kas izgatavota no komfortablas un elastīgas vēja un ūdens necaurlaidīgas membrānas, ar mīkstu oderi. Piemērota dažādiem laika apstākļiem, var valkāt gan vienu, gan pavilkt zem citas jakas. Cordura auduma iestrādes pār pleciem, ro..

€99.00
rating

Darba apģērbs

Husqvarna T-krekls ar īsām piedurknēm...

Viegls, elpojošs krekls ar īsām piedurknēm, rāvējslēdzēja aizdari priekšpusē, pagarinātu mugurpuses daļu un viegli aizsniedzamām kabatām. Izgatavots no materiāla, kas novirza mitrumu prom no ķermeņa un ātri žūst. Sīkāka informācija ražotāja māja..

€40.00
rating

Darba apģērbs

HUSQVARNA vienslāņa apakškrekls

Apģērbs, kas visciešāk piekļaujas ķermenim. Izgatavots no adīta 100% poliestera, un sastāv no vilnas aparātdzijas drānas un poliestera struktūras. Šīs kvalitātes materiāls palīdz audumam atgrūst mitrumu no ādas uz nākamo apģērba slāni un nodrošina la..

€26.30
rating

Darba apģērbs

Husqvarna, T-krekls ar garām piedurknē...

Viegls, elpojošs krekls ar garām piedurknēm, rāvējslēdzēja aizdari priekšpusē, pagarinātu mugurpuses daļu un viegli aizsniedzamām kabatām. Izgatavots no materiāla, kas novirza mitrumu prom no ķermeņa un ātri žūst. Pat smagi strādājot, jūs nesasvīdīsi..

€50.00
rating

Aizsargapģērbs

Mežstrādnieka jaka, Classic

Mūsdienīga dizaina jaka āra darbiem, piemēram, malkas skaldīšanai. Izgatavota no kvalitatīva poliestera/kokvilnas auduma ar augstas redzamības oranžiem laukumiem un gaismu atstarojošām logotipa uzdrukām, divām priekškabatām un vienu krūšu kabatu.Sīkā..

€59.00
rating
Rādīt no 1 līdz 8 no 8 (1 lapas)