Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Cimdi

Cimdi

Rādīt no 1 līdz 7 no 7 (1 lapas)

Darba cimdi

HUSQVARNA cimdi, Classic

Universāla izmēra, izturīgi cimdi ar kazas ādas plaukstas pamatni un spandex audumu. Kazas āda ļoti labi aiztur mitrumu, jo tā satur dabīgas taukvielas un ir piemērota smagiem darba apstākļiem. Gumijota aproce ar kokvilnas aizdari perfekti pieguļ pla..

€11.00
rating

Darba cimdi

HUSQVARNA cimdi, Classic light

Labi pieguļošs un komfortabls cimds ražots no kazas ādas plaukstas daļā un no adīta auduma otrā pusē. Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/lv/home/ ..

€12.00
rating

Darba cimdi

HUSQVARNA cimdi, Functional

Ērti cimdi ar dubultu kazas ādas plaukstas pamatni un ar putu polsterētu spandex audumu, neilona neoprēna pirkstu locītavām. Kazas āda satur dabīgas taukvielas, tāpēc tā labi aiztur mitrumu un ir piemērota smagiem darba apstākļiem. Adīta aproce ar Ve..

€20.30
rating

Darba cimdi

HUSQVARNA cimdi, Functional ziemas

Silti, ērti un ūdens izturīgi cimdi aukstiem laika apstākļiem. Tiem ir Ultra elpojoša HIPORA membrāna visā cimdā un 40g pilnībā iešūts Thinsulate ® pildījums ar mikro flīsa oderi siltumam. Aiztaisiet Velcro līplenti, lai cimds perfekti piegultu plauk..

€23.30
rating

Darba cimdi

HUSQVARNA cimdi, Technical

Tehniskie cimdi ar augstu komfortu. Plaukstas pamatne no kazas ādas un palēku putu polsterējuma ar Spandex audumu apakšdaļā. Kazas āda satur dabīgas taukvielas, kas labi aiztur mitrumu un ir piemērota smagiem darba apstākļiem. Ražoti ar ērtām šuvēm u..

€23.50
rating

Darba cimdi

HUSQVARNA cimdi, Technical ar pretiezā...

Tehniski cimdi ar pretiezāģēšanas aizsardzību 20 m/s. Kazas ādas plaukstas pamatne ar adītu audumu un pelēku putu polsterējumu, Spandex audumu. Kazas āda satur dabīgas taukvielas, kas aiztur mitrumu un paredzēta smagiem darba apstākļiem. Ērtas šuves ..

€26.00
rating

Darba cimdi

HUSQVARNA cimdi, Technical light

Cieši un ērti cimdi no apgrieztas kazas ādas ar ļoti mīkstu, krāsotu zamšu. Kazas āda satur dabīgas taukvielas, kas padara to mitrumizturīgu un piemērotu smagiem darba apstākļiem. Pārklāts Spandex audums ar atstarojošām joslām un neoprēna aproci ar V..

€16.70
rating
Rādīt no 1 līdz 7 no 7 (1 lapas)