Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Zaru un dārza grieznes

Zaru un dārza grieznes

Rādīt no 1 līdz 5 no 5 (1 lapas)

Dārza instruments

FISKARS Fingerloop dārza grieznes, SP45

Multifunkcionālās zaru grieznes, kuras ir aprīkotas ar Fingerloop, (pirkstu cilpu) drošākam satvērienam ir īpaši piemērotas sievietēm. Savukārt unikālās PowerGear (spēka pārnesumu) zaru grieznes aprīkotas ar spēka pārnesuma mehānismu, kas ir iestrādā..

€20.00
rating

Dārza grieznes

FISKARS Quantumᵀᴹ dārza grieznes, P...

Ideāli piemērotas zaru un mazo zaru griešanai. Fiskars Quantum™ produktu klāsts ir lielisks funkcionalitātes, skandinavu dizaina un kvalitātes apvienojums, ko pierāda Fiskars TruGrip™. Augstas kvalitātes alumīnija korpuss lieliski sader ar ērtiem kor..

€52.00
rating

Dārza grieznes

Fiskars SingleStep dārza grieznes, P26

Izturīga konstrukcija ir papildināta ar asiem nerūsējošā tērauda asmeņiem un uzticamu mehānismu. Piemērotas dzīva koka griešanai. Masīvi rokturi komfortablam satvērienam. Augšējais asmenis pārklāts ar PT FE, lai samazinātu berzi. Ērti lietot arī krei..

€12.00
rating

Dārza grieznes

GARDENA dārza grieznes, Classic

GARDENA dārza grieznes Classic ir klasisks dārza griežņu modelis, kam piemīt viss nepieciešamais, kas raksturo labas grieznes. Tās griež spēcīgi un ir modernas un ergonomiskas; tās ir vislabāk piemērotas ziedu un jauno dzinumu griešanai. Leņķveida gr..

€12.46
rating

Dārza grieznes

GARDENA dārza grieznes, Comfort

Comfort dārza grieznēm ir ļoti šaura griezējgalviņa, kas precīzi nogriež vīteņaugus, ziedus, jaunos dzinumus un zaļo koksni. Pateicoties dažādajiem rokturu atvērumu izmēriem, tās ir iespējams pielāgot atbilstoši plaukstas izmēram, līdz ar ko tās ērti..

€26.84
rating
Rādīt no 1 līdz 5 no 5 (1 lapas)