Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Cirvji

Cirvji

Rādīt no 1 līdz 4 no 4 (1 lapas)

Cirvis

HUSQVARNA cirvis, S1600

Šis skaldāmais cirvis radīts malkas skaldīšanai. Cirvim ir slīdošs pārklājums, kas samazina berzi un atvieglo ieciršanu koksnē. Tā ģeometrija ir pielāgota vidēji lielu malkas kluču skaldīšanai. Roktura aizsardzība un ilgs kalpošanas ilgums pateicotie..

€69.00
rating

Cirvis

Husqvarna mazais cirvis H900

Mazais cirvis būs piemērots malkas saskaldīšanai, dārza darbiem un tūrisma aktivitātēm. Ar šķiedru pastiprināts PA kāts padara cirvi izturīgu un robustu. Cirvim ir slīdošs pārklājums, kas samazina berzi un atvieglo ieciršanu koksnē. Ērts satvēriens u..

€39.55
rating

Cirvis

Husqvarna universālais cirvis A1400

Šis universālais cirvis radīts dažādu kokmateriālu apstrādei gan celtniecības, gan meža darbos. Cirvim ir slīdošs pārklājums, kas samazina berzi un atvieglo ieciršanu koksnē. Tā ģeometrija ir pielāgota kokmateriālu apstrādei. Roktura aizsardzība un i..

€52.07
rating

Cirvis

Husqvarna universālais cirvis A2400

Šis spēcīgais, universālais cirvis radīts dažādu kokmateriālu apstrādei gan celtniecības, gan meža darbos. Cirvim ir slīdošs pārklājums, kas samazina berzi un atvieglo ieciršanu koksnē. Tā ģeometrija ir pielāgota kokmateriālu apstrādei. Roktura aizsa..

€73.00
rating
Rādīt no 1 līdz 4 no 4 (1 lapas)