Salīdzināšana Vēlmju saraksts

Mājsaimniecības preces

Rādīt no 1 līdz 9 no 28 (4 lapas)

Dārza palīginstruments

Fiskars Augļu savācējs

Fiskars augļu savācējs ir ļoti ērti lietojams. Tam ir plata atvere, optimāls dizains, kas novirza augli uzstādītajā uzgalī un viegli noplūc. Kokvilnas maisiņus var mazgāt. ..

€22.00
rating

Virtuves piederumi

Fiskars Deba nazis

Šis Edge līnijas Āzijas tipa vidēja izmēra nazis ir paredzēts dažādu pārtikas produktu griešanai. Pateicoties speciālajam naža pārklājumam, tas ir vieglāk tīrāms, izturīgāks un pasargāts pret pārtikas pielipšanu pie asmens. Fiskars Edge līnija pie..

€15.00
rating

Virtuves piederumi

Fiskars FF asinātājs

Asinātājs – vienkārši lietot, ar keramisko asināšanas akmeni un neslīdošu pamatni. Nodrošina pareizu asināšanu. Viegli tīrīt. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Piemērots labročiem un kreiļiem. ..

€13.46
rating

Virtuves piederumi

Fiskars FF mizošanas nazis

Jaunais mazais un vieglais FunctionalForm nazis ir paredzēts augļu un dārzeņu mizošanai. Īpaši piemērots plankumu un bojājumu izgriešanai. Functional Form naži ir vieni no populārākajiem Fiskars izstrādājumiem. Tie paredzēti ikdienas lietošanai vi..

€8.00
rating

Virtuves piederumi

Fiskars FF Siera nazis

Fiskars FF Siera nazis vieglai siera griešanai. Caurumi novērš siera pielipšanu pie asmens. ..

€8.00
rating

Virtuves piederumi

Fiskars FF vīle nažu asināšanai

Vīle paredzēta nažu asināšanai. Functional Form ir vieni no populārākajiem Fiskars izstrādājumiem. Tie paredzēti ikdienas lietošanai virtuvē, tāpēc vairāk uzmanības tika veltīts ērtumam un lietošanas vienkāršībai. ..

€16.00
rating

Dārza instruments

FISKARS Fingerloop dārza grieznes, SP45

Multifunkcionālās zaru grieznes, kuras ir aprīkotas ar Fingerloop, (pirkstu cilpu) drošākam satvērienam ir īpaši piemērotas sievietēm. Savukārt unikālās PowerGear (spēka pārnesumu) zaru grieznes aprīkotas ar spēka pārnesuma mehānismu, kas ir iestrādā..

€20.00
rating

Virtuves piederumi

Fiskars gaļas āmurs

Fiskars gaļas āmurs. KitchenSmart virtuves piederumu grupa aptver dažādus piederumus, kuri ikdienas pārtikas gatavošanu maksimāli atvieglo. Visi piederumi ir praktiski un paredzēti visiem pārtikas gatavošanas pamatuzdevumiem. ..

€7.80
rating

Virtuves piederumi

Fiskars Ķiploku spiede

Ērta ķiploku spiede, kuru viegli tīrīt. FunctionalForm virtuves piederumi aptver visus būtiskākos rīkus, kuri nepieciešami gatavojot pilnvērtīgus ēdienus. ..

€15.00
rating
Rādīt no 1 līdz 9 no 28 (4 lapas)