Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Naži un nažu komplekti

Naži un nažu komplekti

Rādīt no 1 līdz 8 no 8 (1 lapas)

Virtuves piederumi

Fiskars Deba nazis

Šis Edge līnijas Āzijas tipa vidēja izmēra nazis ir paredzēts dažādu pārtikas produktu griešanai. Pateicoties speciālajam naža pārklājumam, tas ir vieglāk tīrāms, izturīgāks un pasargāts pret pārtikas pielipšanu pie asmens. Fiskars Edge līnija pie..

€15.00
rating

Virtuves piederumi

Fiskars FF mizošanas nazis

Jaunais mazais un vieglais FunctionalForm nazis ir paredzēts augļu un dārzeņu mizošanai. Īpaši piemērots plankumu un bojājumu izgriešanai. Functional Form naži ir vieni no populārākajiem Fiskars izstrādājumiem. Tie paredzēti ikdienas lietošanai vi..

€8.00
rating

Virtuves piederumi

Fiskars FF Siera nazis

Fiskars FF Siera nazis vieglai siera griešanai. Caurumi novērš siera pielipšanu pie asmens. ..

€8.00
rating

Nazis

Fiskars sēņu nazis ar otiņu

Nazis sēnēm ar otiņu. KitchenSmart virtuves piederumu grupa aptver dažādus piederumus, kuri ikdienas pārtikas gatavošanu maksimāli atvieglo. Visi piederumi ir praktiski un paredzēti visiem pārtikas gatavošanas pamatuzdevumiem.  ..

€4.00
rating

Nazis

Fiskars tomātu nazis

Vidēja izmēra, viegls un ērts universālais Solid līnijas nazis ar taisnu asmeni un izturīgu galu. Robainie asmeņi lieliski piemēroti tomātu un citu mīksto dārzeņu ar plānu mizu griešanai. Var izmantot arī kā galda piederumu. Šis nazis ir ērts lietoša..

€13.00
rating

Nazis

Fiskars tomātu nazis

Kitchen Smart līnijas vidēja izmēra, ērts, universāls nazis ar robainu asmeni. Lieliski piemērots produktu griešanai ar garoziņu vai miziņu, piemēram, maizi vai tomātus. Var izmantot arī kā galda piederumu. KitchenSmart nažu grupai pieder virtuves..

€5.00
rating

Nazis, Gerber, Bear Grylls Compact Scout, Drop Point, Serrated

Nazis Gerber Bear Grylls Compact Scout, ...

Kompakts, mazs, ērts ikdienas salokāms nazis. Ērti nesāt līdzi, var piesprādzēt pie atslēgu gredzena. Neslīdošs, ar gumiju pārklāts un ergonomisks rokturis. ..

€17.13
rating

Nazis Gerber Bear Grylls Survival Series Scout, Drop Point, Serrated

Nazis Gerber Bear Grylls Survival Series...

Salokāms nazis, piesprādzējams pie siksnas Gerber Bear Grylls Scout. Tas ir viegls, salokāms nazis, droši piesprādzējams pie siksnas. Tas ir viegli atlokāms ar vienu roku. ..

€34.00
rating
Rādīt no 1 līdz 8 no 8 (1 lapas)