Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Piederumi

Piederumi

Rādīt no 1 līdz 9 no 26 (3 lapas)

Mežstrādnieku piederumi

Combi turētājs

Husqvarna combi turētājs ir lieliski piemērots kāšiem un skavām. Āķis mērlentei.Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/..

€10.70
rating

Motoreļļa

Divtaktu eļļa, HP

Izstrādāta, lai paveiktu visus grūtos uzdevumus, ar kādiem vien var divtaktu dzinēja eļļa saskarties. Husqvarna HP divtaktu eļļa ir izstrādāta tā, lai to varētu izmanot kopā arī ar zemākas kvalitātes degvielu. Rūpīgi atlasītie komponenti sintētiskās ..

€1.85
rating

Degvielas kanna

HUSQVARNA degvielas kanna, 15L

Pilnīgi jaunas konstrukcijas 15 litrīga degvielas kanna, kas ir novatorisks degvielas uzpildes veids riteņproduktiem. Teicamo funkcionalitāti nodrošina trīs unikāli izvietoti ergonomiski rokturi un īpašas konstrukcijas snīpis. Tas viss nodrošina vien..

€44.00
rating

Degvielas kanna

HUSQVARNA benzīna kanna, 6l

Šī Husqvarna benzīna kanna nodrošina efektīvu pārplūdes aizsardzību, tiklīdz degvielas tvertne ir piepildīta, plūsma tiek automātiski pārtraukta un Jūs varat to pārvietot bez degvielas noplūdes. Pārplūdes aizsardzība Kad tvertne ir pilna, plūsm..

€24.00
rating

Eļļa

HUSQVARNA divtaktu eļļa LS+, 1l

Šī "Low Smoke" eļļa ir minerālās un sintētiskās eļļas maisījums, kas rada mazāk izplūdes gāzes, bet nodrošina teicamu eļļošanu augstas noslodzes dzinēja detaļām, piemēram dzinēja kloķvārpstai. Formula, ko izmanto "Low Smoke" eļļas izgatavošanā, nodro..

€9.45
rating

Degvielas kanna

HUSQVARNA kombi kanna

Ar mūsu jaunā uzlabotā dizaina Kombi kannu iespējams ātri piepildīt degvielas bāku bez pārpildīšanas iespējamības un liekas degvielas noplūdes. Kannas izmērs ir tik liels, lai tajā varētu iepildīt gan degvielu un ķēžu eļļu tādā daudzumā, lai panāktu ..

€42.00
rating

Degvielas kanna

HUSQVARNA kombi kanna

Šī Husqvarna benzīna kannai ir efektīva pret pārplūdēm. Tiklīdz degvielas tvertne ir pilna, plūsma tiek automātiski pārtraukta, un tā ir droši pārvietojama, neraizējoties par to, ka degviela varētu izšļakstīties. Kannas ir viegli atdalāmas viena no o..

€36.06
rating

Mežstrādnieku piederumi

Husqvarna mērlente 15m

Pateicoties unikālajai konstrukcijai, mērlentei ir viegls svars, kas ļauj to viegli nostiept un nomainīt atsperes. Lentu var viegli noņemt ar vienu satvērienu, neizmantojot skrūves. Lentei ir abpusēja mērīšanas skala, un tai ir divi dažādi garumi, ka..

€47.28
rating
jauns
Instrumentu josta

Mežstrādnieku piederumi

Instrumentu josta

Īpaši plata Husqvarna instrumentu josta muguras atbalstam. Jostai var pievienot lielu daudzumu instrumentu un piederumu. Iegādājams kopā ar skrūvju komplektu.Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/lv/home/..

€22.40
rating
Rādīt no 1 līdz 9 no 26 (3 lapas)