Salīdzināšana Vēlmju saraksts

Kategorijas

Rādīt no 1 līdz 9 no 258 (29 lapas)
jauns
Asmeņu komplekts

Robotizēto zāles pļāvēju piederumi

Asmeņu komplekts

Asmeņu komplekts, dubultām griešanas malām. Husqvarna long life asmeņi kalpo ilgāk un ir izturīgi. Komplektā ietilpst 9 asmeņi (paredzēti trīs maiņām) un 9 skrūves.Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/lv/home/..

€10.17
rating

Mežstrādnieku piederumi

Combi turētājs

Husqvarna combi turētājs ir lieliski piemērots kāšiem un skavām. Āķis mērlentei.Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/..

€10.70
rating

Smērviela

Daudzfunkcionāla smērviela

Paredzēts vispārējai eļļošanai.Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/lv/home/..

€5.30
rating

Motoreļļa

Divtaktu eļļa, HP

Izstrādāta, lai paveiktu visus grūtos uzdevumus, ar kādiem vien var divtaktu dzinēja eļļa saskarties. Husqvarna HP divtaktu eļļa ir izstrādāta tā, lai to varētu izmanot kopā arī ar zemākas kvalitātes degvielu. Rūpīgi atlasītie komponenti sintētiskās ..

€1.85
rating

Dārza palīginstruments

Fiskars Augļu savācējs

Fiskars augļu savācējs ir ļoti ērti lietojams. Tam ir plata atvere, optimāls dizains, kas novirza augli uzstādītajā uzgalī un viegli noplūc. Kokvilnas maisiņus var mazgāt. ..

€22.00
rating

Dārza instruments

FISKARS dakšiņa, krāsaina

Viegls, izgatavots no izturīgas un ilgmūžīgas plastmasas, kuru var asināt. Piemērots stādīšanai un ravēšanai.   ..

€3.00
rating

Virtuves piederumi

Fiskars Deba nazis

Šis Edge līnijas Āzijas tipa vidēja izmēra nazis ir paredzēts dažādu pārtikas produktu griešanai. Pateicoties speciālajam naža pārklājumam, tas ir vieglāk tīrāms, izturīgāks un pasargāts pret pārtikas pielipšanu pie asmens. Fiskars Edge līnija pie..

€15.00
rating

Virtuves piederumi

Fiskars FF asinātājs

Asinātājs – vienkārši lietot, ar keramisko asināšanas akmeni un neslīdošu pamatni. Nodrošina pareizu asināšanu. Viegli tīrīt. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Piemērots labročiem un kreiļiem. ..

€13.46
rating

Virtuves piederumi

Fiskars FF mizošanas nazis

Jaunais mazais un vieglais FunctionalForm nazis ir paredzēts augļu un dārzeņu mizošanai. Īpaši piemērots plankumu un bojājumu izgriešanai. Functional Form naži ir vieni no populārākajiem Fiskars izstrādājumiem. Tie paredzēti ikdienas lietošanai vi..

€8.00
rating
Rādīt no 1 līdz 9 no 258 (29 lapas)