Salīdzināšana Vēlmju saraksts

Aksesuāri un rotaļlietas

Rādīt no 1 līdz 9 no 14 (2 lapas)

Aksesuāri

Husqvarna atslēgu piekariņš

Husqvarna atslēgu piekariņš/turētājs, ar LED gaismiņu. Ieliekot savu atslēgu piekariņā, tas atgādinās mazu Husqvarna motorzāģi!..

€1.49
rating

Aksesuāri

Husqvarna mugursoma

Parocīga Husqvarna mugursoma, trīs nodalījumi, ar uzdruku - Ready when you are.Ja vēlaties preci pasūtīt izmantojot pasta stacijas "Omniva" starpniecību, norādiet to pie preces pasūtīšanas, komentārā!..

€20.00
rating

Aksesuāri

Husqvarna sporta pulkstenis

Jauns Husqvarna sporta pulkstenis, zilā krāsā. Ja vēlaties preci pasūtīt izmantojot pasta stacijas "Omniva" starpniecību, norādiet to pie preces pasūtīšanas, komentārā!..

€17.87
rating

Aksesuāri

Husqvarna termokrūze, 0.35l

Jauna dizaina Husqvarna termokrūze ar uzrakstu - Ready when you are. Ilgi uztur siltumu.Ja vēlaties preci pasūtīt izmantojot pasta stacijas "Omniva" starpniecību, norādiet to pie preces pasūtīšanas, komentārā!..

€11.67
rating

Aksesuāri

Husqvarna termoss, 0.75l

Husqvarna termoss, ar uzrakstu Ready when you are. Tilpums 0.75l. Ilgi uztur siltumu.Ja vēlaties preci pasūtīt izmantojot pasta stacijas "Omniva" starpniecību, norādiet to pie preces pasūtīšanas, komentārā!..

€13.84
rating

Rotaļlieta

Rotaļlieta - Dzīvžoga šķeres

Dzīvžoga šķeres bērniem, izskatās gluži kā īstas Husqvarna 122HD45 dzīvžoga šķēres. Ieteicams bērniem no 3 gadu vecuma. Asmens kustas un skaņa ir kā īstam darbarīkam. Mazie būs lieliski palīgi dārza darbos!Ja vēlaties preci pasūtīt izmantojot..

€21.90
rating

Rotaļlieta

Rotaļlieta - Lapu pūtējs

Lapu pūtējs bērniem, izskatās kā īsts Husqvarna 125B lapu pūtējs. Darbojoties skaņa ir gluži kā īstam pūtējam. Ieteicams bērniem no 3 gadu vecuma. Mazie būs lieliski palīgi pavasara darbos!Ja vēlaties preci pasūtīt izmantojot pasta stacijas "..

€21.90
rating

Rotaļlieta

Rotaļlieta - motorzāģis

Bērnu rotaļu ķēdes motorzāģis, darbināms ar baterijām. 40 cm. Šis rotaļu motorzāģis ir tikpat kā īsts, tam līdzi nāk viena ķēde, ko vēlāk varat nomainīt, ir noņemams sliedes vāks. Piemērots bērniem, sākot no 3 gadu vecuma.Mazie būs lieliski palīgi dā..

€20.00
rating

Rotaļlieta

Rotaļlieta - motorzāģis

Motorzāģis bērniem, izskatās gluži kā īsts Husqvarna 440. Darbinot zāģi, ķēde griežas un skaņa patiesi ir kā īstam zāģim. Ieteicams bērniem no 3 gadu vecuma. Mazie būs lieliski palīgi dārza darbos! Ja vēlaties preci pasūtīt izmantojot pasta s..

€25.00
rating
Rādīt no 1 līdz 9 no 14 (2 lapas)