Salīdzināšana Vēlmju saraksts

Rotaļlietas

Rādīt no 1 līdz 7 no 7 (1 lapas)

Rotaļlieta

Rotaļlieta - Dzīvžoga šķeres

Dzīvžoga šķeres bērniem, izskatās gluži kā īstas Husqvarna 122HD45 dzīvžoga šķēres. Ieteicams bērniem no 3 gadu vecuma. Asmens kustas un skaņa ir kā īstam darbarīkam. Mazie būs lieliski palīgi dārza darbos!Ja vēlaties preci pasūtīt izmantojot..

€21.90
rating

Rotaļlieta

Rotaļlieta - Lapu pūtējs

Lapu pūtējs bērniem, izskatās kā īsts Husqvarna 125B lapu pūtējs. Darbojoties skaņa ir gluži kā īstam pūtējam. Ieteicams bērniem no 3 gadu vecuma. Mazie būs lieliski palīgi pavasara darbos!Ja vēlaties preci pasūtīt izmantojot pasta stacijas "..

€21.90
rating

Rotaļlieta

Rotaļlieta - motorzāģis

Motorzāģis bērniem, izskatās gluži kā īsts Husqvarna 440. Darbinot zāģi, ķēde griežas un skaņa patiesi ir kā īstam zāģim. Ieteicams bērniem no 3 gadu vecuma. Mazie būs lieliski palīgi dārza darbos! Ja vēlaties preci pasūtīt izmantojot pasta s..

€25.00
rating

Rotaļlieta

Rotaļlieta - motorzāģis

Bērnu rotaļu ķēdes motorzāģis, darbināms ar baterijām. 40 cm. Šis rotaļu motorzāģis ir tikpat kā īsts, tam līdzi nāk viena ķēde, ko vēlāk varat nomainīt, ir noņemams sliedes vāks. Piemērots bērniem, sākot no 3 gadu vecuma.Mazie būs lieliski palīgi dā..

€20.00
rating

Rotaļlieta

Rotaļlieta - Trimmeris

Trimmeris bērniem, izskatās gluži kā īsts Husqvarna 233L trimmeris. Darbinot trimmeri, spole griežoties iekrāsojas zaļā krāsā, un protams - ar visu skaņu! Ieteicams bērniem no 3 gadu vecuma. Mazie būs lieliski palīgi dārza darbos!Ja vē..

€25.00
rating

Rotaļlieta

Rotaļlieta - Trimmeris

Bērnu rotaļlieta - krūmgriezis; darbināms ar baterijām, kuras ir iekļautas komplektā. 86-107 cm. . Piemērots bērniem, sākot no 5 gadu vecuma.Mazie būs lieliski palīgi dārza darbos!Ja vēlaties preci pasūtīt izmantojot pasta stacijas "Omniva" starpniec..

€29.00
rating

Rotaļlieta

STIHL mīksta bumbiņa

Softbola bumba, 10 cm diametrā. ..

€2.50
rating
Rādīt no 1 līdz 7 no 7 (1 lapas)