Salīdzināšana Vēlmju saraksts

Motorzāģi

Rādīt no 1 līdz 9 no 53 (6 lapas)

Motoreļļa

Divtaktu eļļa, HP

Izstrādāta, lai paveiktu visus grūtos uzdevumus, ar kādiem vien var divtaktu dzinēja eļļa saskarties. Husqvarna HP divtaktu eļļa ir izstrādāta tā, lai to varētu izmanot kopā arī ar zemākas kvalitātes degvielu. Rūpīgi atlasītie komponenti sintētiskās ..

€1.85
rating

Degvielas kanna

HUSQVARNA degvielas kanna, 15L

Pilnīgi jaunas konstrukcijas 15 litrīga degvielas kanna, kas ir novatorisks degvielas uzpildes veids riteņproduktiem. Teicamo funkcionalitāti nodrošina trīs unikāli izvietoti ergonomiski rokturi un īpašas konstrukcijas snīpis. Tas viss nodrošina vien..

€44.00
rating

Akumulatora ķēdes zāģis

HUSQVARNA 120i

Cenā ir iekļauts BLi20 akumulators un QC80 lādētājs!HUSQVARNA 120i ir viegls, ērti lietojams akumulatora ķēdes motorzāģis. Piemērots nelielu koku gāšanai, atzarošanai vai mazu zaru zāģēšanai. Intuitīva tastatūru drošai un ērtai iedarbināšanai, b..

€329.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

HUSQVARNA 135

Husqvarna 135 ir viegls un efektīvs māju īpašnieku zāģis, kas lieliski piemērots tiem, kas meklē īpaši vieglu lietošanu un manevrējamību. Aprīkots ar X-Torq® dzinēju zemākam degvielas patēriņam un izmešu līmenim. Aprīkots arī ar degvielas sūkni un au..

€249.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

HUSQVARNA 435 II

Viegls, efektīvs un daudzpusīgs ķēdes motorzāģis, lieliski piemērots tiem, kas meklē izteikti viegli iedarbināmu un manevrējamu ķēdes motorzāģi. Aprīkots ar X-Torq® dzinēju, kas nodrošina samazinātu degvielas patēriņu un mazāk kaitīgo izmešu līmeni. ..

€349.00
rating

Akumulatora ķēdes zāģis

HUSQVARNA 436Li

HUSQVARNA 436Li ir ļoti ērts akumulatora motorzāģis. Tas ir lieliski piemērtos galdniekiem, dārzniekiem un citiem prasīgiem lietotājiem. Zāģis ir aprīkots ar bezsuku dzinēju un bez instrumentu ķēdes spriegotāju.Nodrošina tādu pašu veiktspēju kā benzī..

€349.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

HUSQVARNA 440e

Otrās paaudzes, viegls, efektīvs un daudzpusīgs motorzāģis, ideāli piemērots tiem, kas meklē izteikti viegli iedarbināmu un manevrējamu zāģi. Viegli iedarbojas arī ar lēnāku startera auklas rāvienuAprīkots ar X-Torq® dzinēju, kas nodrošina samazinātu..

€465.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

HUSQVARNA 450 II

Jaudīgs otrās paaudzes universālais ķēdes motorzāģis, kas paredzēts lietotājiem, kuri novērtē profesionālas kvalitātes darbarīkus. Vienkārši iedarbināms, viegli pavelkot čoku. Zāģis ir aprīkots ar atlokāmu degvielas vāciņu. X-Torq® dzinējs nodrošina ..

€519.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

HUSQVARNA 543XP

Vieglais un efektīvais Husqvarna 543 XP® ķēdes zāģis ir radīts priekš profesionāliem kokgāzējiem un prasmīgiem zemes īpašniekiem. Mazais svars un augstais griezes moments piemērots atzarošanas darbiem. Lielāka jauda, līdz pat 20% mazāks degvielas pat..

€629.00
rating
Rādīt no 1 līdz 9 no 53 (6 lapas)