Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Elektriskie zāģi

Elektriskie zāģi

Rādīt no 1 līdz 6 no 6 (1 lapas)

Elektrisks ķēdes zāģis

HUSQVARNA 418EL

Jaudīgs elektriskais ķēdes motorzāģis ar 14” sliedi lieliskam sniegumam, manevrētspējai un ergonomikai. Lieliski piemērots piemājas darbiem un darbiem dārzā, piemēram, malkas zāģēšanai, saimnieciskiem darbiem un galdniecībā. Piedāvā labāko kombinācij..

€185.00
rating

Elektriskais ķēdes zāģis

STIGA SE 180Q

Elektriskais ķēdes zāģis STIGA SE 180Q ir ideāli piemērots namdaru darbiem, tam ir mehāniskā ķēdes bremze, sliede ar ķēdes zobratu, kā arī eļļas līmeņa indikators. ..

€99.00
rating

Elektriskais ķēdes zāģis

STIHL MSE 170 C-Q

Jauns, uzlabots elektriskais ķēdes zāģis. Īpaši ergonomisks, nodrošina patīkamu un vienkāršu lietošanu. "QuickStop Super" ķēdes bremze. Mīksts roktura pārklājums drošam satvērienam un ērtam darbam. Bez instrumentiem atverams eļļas tvertnes korķis atv..

€225.00
rating

Elektriskais ķēdes zāģis

STIHL MSE 190 C-Q

Jauns, uzlabots elektriskais ķēdes zāģis. Īpaši piemērots celtniecības darbiem vai malkas zāģēšanai. Optimāli ergonomisks patīkama darbam. "QuickStop Super" ķēdes bremze. Ķēde tiek apturēta uzreiz kā Jūs atlaižat aizmugurējo rokturi. Mīksts roktura p..

€259.00
rating

Elektriskais ķēdes zāģis

STIHL MSE 210 CB-Q

Jauns, vienkāršs, labi pārdomāts STIHL MSE 210 C-BQ. Jaudīgs elektrodzinējs, mīksts ergonomisks rokturis, ķēdes bremze, ātra ķēdes spriegošana, caurspīdīga eļļas tvertne un „gudra” aizsardzība pret pārslodzi. Ātrais ķēdes spriegotājs (B) Ķēdes ..

€319.00
rating

Elektriskais ķēdes zāģis

STIHL MSE 230 C-BQ

Jaudīgs elektriskais zāģis būvniecības darbiem ar koku. STIHL ātrais ķēdes spriegotājs ātrai un drošai ķēdes spriegošanai bez papildu instrumentu izmantošanas, QuickStop Super ķēdes bremze, kas nekavējoties aptur ķēdes darbību, kad tiek atlaists aizm..

€389.00
rating
Rādīt no 1 līdz 6 no 6 (1 lapas)