Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Saimniecības darbiem

Saimniecības darbiem

Rādīt no 1 līdz 9 no 14 (2 lapas)

Benzīna ķēdes zāģis

HUSQVARNA 135

Husqvarna 135 ir viegls un efektīvs māju īpašnieku zāģis, kas lieliski piemērots tiem, kas meklē īpaši vieglu lietošanu un manevrējamību. Aprīkots ar X-Torq® dzinēju zemākam degvielas patēriņam un izmešu līmenim. Aprīkots arī ar degvielas sūkni un au..

€249.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

HUSQVARNA 435 II

Viegls, efektīvs un daudzpusīgs ķēdes motorzāģis, lieliski piemērots tiem, kas meklē izteikti viegli iedarbināmu un manevrējamu ķēdes motorzāģi. Aprīkots ar X-Torq® dzinēju, kas nodrošina samazinātu degvielas patēriņu un mazāk kaitīgo izmešu līmeni. ..

€349.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

HUSQVARNA 440e

Otrās paaudzes, viegls, efektīvs un daudzpusīgs motorzāģis, ideāli piemērots tiem, kas meklē izteikti viegli iedarbināmu un manevrējamu zāģi. Viegli iedarbojas arī ar lēnāku startera auklas rāvienuAprīkots ar X-Torq® dzinēju, kas nodrošina samazinātu..

€465.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

HUSQVARNA 445

Viegls, efektīvs un daudzpusīgs ķēdes motorzāģis, lieliski piemērots tiem, kas meklē izteikti viegli iedarbināmu un manevrējamu zāģi. Aprīkots ar X-Torq® dzinēju, kas nodrošina mazāku degvielas patēriņu un zemāku kaitīgo izmešu līmeni. Tāpat aprīkots..

€469.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

HUSQVARNA 450 II

Jaudīgs otrās paaudzes universālais ķēdes motorzāģis, kas paredzēts lietotājiem, kuri novērtē profesionālas kvalitātes darbarīkus. Vienkārši iedarbināms, viegli pavelkot čoku. Zāģis ir aprīkots ar atlokāmu degvielas vāciņu. X-Torq® dzinējs nodrošina ..

€519.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

HUSQVARNA 450e

Jaudīgais universālais otrās paaudzes motorzāģis, kas piemērots tiem, kas novērtē zāģa profesionālās īpašības. Viegli iedarbināms ar lēnāku startera auklas rāvienu, ar slaidāku korpusu un ērti atveramu bākas vāciņu. Aprīkots ar X-Torq® dzinēju ar maz..

€559.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

JONSERED CS 2250 S

Jauns, jaudīgs vissezonas motorzāģis ar Clean Power dzinēju. Tas nozīmē, ka dzinējs rada mazāk kaitīgo izmešu un patērē mazāk degvielas un nodrošina augstu griezes momentu plašā apgriezienu diapazonā. To ir viegli iedarbināt pateicoties Spin Start fu..

€650.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

STIHL MS 170

Parocīgs ķēdes motorzāģis iesācējiem mežu tīrīšanai, malkas zāģēšanai un nelielu koku (līdz ~30 cm diam.) gāšanai. Viegls un parocīgs. Ērta vienas sviras vadība. Pieejams ar 12"/30cm sliedi. Pret-vibrācijas sistēma Intensīva jaudīgu instrumentu..

€209.00
rating

Benzīna ķēdes zāģis

STIHL MS 181

Jaunās paaudzes ķēdes zāģis ar iekšdedzes dzinēju un zemu vibrāciju līmeni ikdienas darbiem. Gaisa filtrs ar iepriekšējas gaisa separācijas sistēmu un divtaktu dalītās ieplūdes dzinēju, kas atbilst EU II un EPA II izmešu līmeņa prasībām. Ideāls malka..

€299.00
rating
Rādīt no 1 līdz 9 no 14 (2 lapas)