Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Trimmeri un krūmgrieži profesionāļiem

Trimmeri un krūmgrieži profesionāļiem

Rādīt no 1 līdz 9 no 9 (1 lapas)

Krūmgriezis

HUSQVARNA 336 FR

Husqvarna 336FR aprīkots ar trimmera uzgali, zāles asmeni un zāģa ripu. Šī daudzpusība padara to par ideālu risinājumu tiem, kas novērtē visu funkciju apvienojumu vienā aparātā. X-Torq® dzinējs nodrošina lielu jaudu un izcilu degvielas ekonomiju. Low..

€585.00
rating

Krūmgriezis

HUSQVARNA 535 RX

Husqvarna 535RX jauns krūmgriezis daudzpusīgajā 35 cm3 klasē. Aparāts radīts profesionālai lietošanai. Augstākās klases sniegums tiek sasniegts, pateicoties lielai jaudai, unikālai ergonomikai un izcilai izturībai. X-Torq® dzinējs X-Torq® dzinēja..

€620.00
rating

Krūmgriezis

HUSQVARNA 535 RXT

Husqvarna 535RXT ir jauns krūmgriezis daudzpusīgajā 35 cm3 klasē. Aparāts radīts profesionālai lietošanai. Augstākās klases sniegums tiek sasniegts, pateicoties lielai jaudai, unikālai ergonomikai un izcilai izturībai. Aprīkots ar komforta paku, iesk..

€669.00
rating

Krūmgriezis

HUSQVARNA 545 FR

Husqvarna 545FR aprīkots ar trimmera uzgali, zāles asmeni un zāģa ripu. Šī daudzpusība padara to par ideālu risinājumu tiem, kas novērtē visu funkciju apvienojumu vienā aparātā. X-Torq® dzinējs nodrošina lielu jaudu un izcilu degvielas ekonomiju. Low..

€819.00
rating

Krūmgriezis

Husqvarna 545RX

Profesionāls krūmgriezis ar augstu sniegumu un sensacionālu ergonomiku un manevrēšanas spēju. Optimāls kāta garums un 35 grādu griešanas leņķis. X-Torq® dzinējs nodrošina lielu jaudu un izcilu degvielas ekonomiju. Komplektācijā paredzēta Balance X uz..

€809.00
rating

Krūmgriezis

Husqvarna 545RXT

Profesionāls krūmgriezis ar augstu sniegumu un sensacionālu ergonomiku un manevrēšanas spēju. Optimāls kāta garums un 35 grādu griešanas leņķis. X-Torq® dzinējs nodrošina lielu jaudu un izcilu degvielas ekonomiju. Ergonomiski rokturi rada patīkamu da..

€865.00
rating

Benzīna trimmeris

STIHL FS 131

Jaudīga 4-MIX motorizkapts ar atbalsta rokturi dabīgai pļaušanas kustībai. Revolucionārais 4-MIX dzinējs tiek darbināts ar degvielas un eļļas maisījumu. Zems izmešu daudzums. Patīkama skaņa. Liels griezes moments. Viegli palaižama ar dekompresijas vā..

€569.00
rating

Krūmgriezis

STIHL FS 410 C-EM

Komfortabls lietošanai, ilga kalpošanas mūža, robusts un ļoti jaudīgs krūmgriezis ar ErgoStart un vienkāršotu palaišanas sistēmu. Darbojas ar zemu emisiju, ekonomisko STIHL 2-MIX dzinēju. 4 punktu anti vibrāciju sistēma samazina lietotāja nogurumu. I..

€849.00
rating

Krūmgriezis

STIHL FS 91

Robusta motorizkapts smagam un regulāram darbam. Ar patentētu 4-mix dzinēju. Atbalsta rokturis ergonomiskai pļaušanai. Darbināma ar eļļas un degvielas maisījumu. Vienkāršota startera sistēma Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera k..

€499.00
rating
Rādīt no 1 līdz 9 no 9 (1 lapas)