Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Saimniecības darbiem

Saimniecības darbiem

Rādīt no 1 līdz 9 no 10 (2 lapas)

Benzīna trimmeris

HUSQVARNA 122C

Husqvarna 122LD trimmera modelim ir zems trokšņu līmenis un viegls svars; paredzēts sadzīvisku drabu lietošanai, ko atvieglo Smart Start® (mīkstā starta) funkcija. Kluss dzinējs Efektīvs klusa dzinēja dizains neiztraucēs jūsu kaimiņusTap 'n Go tr..

€169.00
rating

Benzīna trimmeris

HUSQVARNA 135R

Daudzpusīgs krūmgriezis, piemērots privātmāju īpašniekiem. Viegli iedarbināms ar automātisko apturēšanas slēdzi un degvielas sūkni. X-Torq® dzinējs nodrošina lielu jaudu un izcilu degvielas ekonomiju. Aprīkots ar dubultu uzkabi, viegli nomaināmu pusa..

€519.00
rating

Benzīna trimmeris

HUSQVARNA 525 RX

Jaudīgs, bet vienlaikus viegls un ērti lietojams krūmgriezis. Neiecietīgs pret zāli un krūmājiem, bet maigs pret Jums. Intuitīvi taustiņi Droseles slēdzi un degvielas sūkni ir viegli aizsniegt un saprast to darbību. Automātiskais apturēšanas..

€429.00
rating

Benzīna trimmeris

HUSQVARNA 533 RS

Efektīva, dažādi izmantojama ierīce biežiem zāles un nezāļu pļaušanas darbiem. 533RS ir teicama izvēle zemes īpašniekiem, kuri vēlas izturīgu, uzticamu un vienkārši lietojamu krūmgriezi. Jaudīgs un ekonomisks X-Torq dzinējs, kā arī efektīvs gaisa fil..

€390.00
rating

Krūmgriezis

HUSQVARNA 553 RS

Ļoti efektīva, dažādi izmantojama ierīce biežiem zāles un nezāļu pļaušanas darbiem. 553RS ir teicama izvēle zemes platību īpašniekiem, kuri vēlas izturīgu, uzticamu un vienkārši lietojamu krūmgriezi. Jaudīgs un ekonomisks X-Torq dzinējs, kā arī efekt..

€649.00
rating

Krūmgriezis

JONSERED CC2128

Viegli iedarbināms krūmgriezis privātmāju īpašniekiem. Aprīkojumā ietilpst dubulta uzkabe, zāles ripa, trimmera spole un zāģa ripa. Degvielas sūknis Degvielas sūknis izveidots vieglākai iedarbināšanai.Spin Start Spin Start samazina startera aukl..

€359.00
rating

Benzīna trimmeris

JONSERED GT2128

Efektīvs zāles trimmeris, kas piemērots mājīpašniekiem. "Spin Start" sistēma vieglākai dzinēja iedarbināšanai. Komplektā ir iekļauta trimmera spole ar "Tap n Go 25" funkciju. 1. Spin Start Spin Start samazina startera auklas pretestību līdz ..

€222.00
rating

Krūmgriezis

STIHL trimmeris FS 260 C-E

Ilgmūžīgas, izturīgas un ergonomiskas motorizkaptis ar "ErgoStart" sistēmu. Ideāli piemērotas darbiem lauksaimniecībā un dārzkopībā. Dzinējs ar samazinātu izmešu daudzumu Divtaktu dzinējs ar dalītu padevi. Sadegšanas kamerā starp sadegušo degvi..

€709.00
rating

Benzīna trimmeris

STIHL trimmeris FS 38

Vieglākā motorizkapts STIHL sērijā. Ideāli piemērota zālāja apmaļu pļaušanai gar sienām, zem kokiem vai gar zālāja robežām, kā arī pēdējo nepieciešamo dārza uzlabojumu veikšanai. Standarta komplektā ar AutoCut uzgali un var tikt aprīkota arī ar ..

€199.00
rating
Rādīt no 1 līdz 9 no 10 (2 lapas)