Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Meža tīrīšanai

Meža tīrīšanai

Rādīt no 1 līdz 4 no 4 (1 lapas)

Meža tīrīšanas zāģis

HUSQVARNA 545 FX

Īpaši viegli darbināms mežsaimniecības zāģis ar lielu jaudu un unikāliem ergonomiskiem risinājumiem, kas paredzēts ilgām darba stundām. Optimāla transmisija ar konusveida zobrata gredzenu 24 grādu leņķī atvieglo koku gāšanu blīvi aizaugušos mežos. Vi..

€859.00
rating

Meža tīrīšanas zāģis

Husqvarna 555FX

Husqvarna 555FXT ir ļoti jaudīgs tīrīšanas zāģis, kas paredzētas pilna laika darbam smagos apstākļos. X-Torq (r) dzinējs nodrošina jaudu, strauju paātrinājumu un ietaupa degvielu. Šaurā caurule un 24 grādu leņķī izliektais konisko zobratu reduktors v..

€999.00
rating

Krūmgriezis

JONSERED CC 2245

Jonsered CC2245 komplektā ir iekļauta trimmera spole, zāles asmens un zāģa asmens. Šī elastīgā komplektācija ir ideāls risinājums tiem cilvēkiem, kuri tiecas pēc tādiem ieguvumiem, kas apvienoti vienā veselā, efektīvā komplektā. Mašīnai ir optimāla e..

€786.00
rating

Krūmgriezis

JONSERED FC 2245W

Clean Power dzinēja tehnoloģija ar strauju dzinēja paātrinājumu. Spēcīgs tīrīšanas zāģis ar īsu vārpstu un izcilu vibrāciju amortizāciju. Reduktora attiecība ir piemērota mežu tīrīšanai. Augsts komforts ar SpinStart, mīkstiem rokturiem un ar īkšķi re..

€889.00
rating
Rādīt no 1 līdz 4 no 4 (1 lapas)