Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Bez savācēja groza

Bez savācēja groza

Rādīt no 1 līdz 6 no 6 (1 lapas)

Zāles pļāvējs

HUSQVARNA LB 146P

Šis ir viegli vadāms un viegls BioClip® zāles pļāvējs. Zāles pļāvējam ir izturīgs ABS plastmasas pļaušanas bloks, kas samazina trokšņu līmeni un ir viegli tīrāms. Rokturis ir ērti noliecams.Komfortabls rokturisKomfortabls rokturis ar ērti novietotiem..

€325.00
rating

Zāles pļāvējs

HUSQVARNA LB 348 V

Zāles pļāvējs, kas mulčēšanas asmens un īpašās konstrukcijas pļaušanas bloka dēļ nodrošina teicamus pļaušanas rezultātus un lieliska izskata zālienu. Zāles pļāvējam var iestatīt arī nopļautās zāles sānu izmešanu. AutoWalk™ 2 nodrošina teicamu ergonom..

€460.00
rating

Zāles pļāvējs

HUSQVARNA LB 155S

Spēcīgs un uzticams pašgājējpļāvējs ar lielu jaudu un BioClip® (mulčēšanas) funkciju un sānu izmešanu. Priekšējo riteņu piedziņa un lieli aizmugurējie riteņi padara šo zāles pļāvēju par viegli lietojamu un manevrējamu. Ergonomisks, mīksts rokturis un..

€475.00
rating

Zāles pļāvējs

HUSQVARNA LB 246PI

Husqvarna LB 246PI ir atjaunināts priekšpusē stumjams pļāvējs ar lielāku mulčēšanas veiktspēju un vieglu iedarbināšanu. Maza svara kompozīta korpuss un ergonomisks rokturis nodrošina nepārspējamu manevrējamību, savukārt uzlabotais mulčēšanas asmens z..

€389.00
rating

Zāles pļāvējs

HUSQVARNA LB 348V

Pateicoties mulčēšanas asmenim un īpašas konstrukcijas pļaušanas blokam ar LB 348V zāles pļāvēju iespējams sasniegt fantastisku pļaušanas rezultātu un glītu zālienu. Aprīkots ar nopļautās zāles izmešanas funkciju uz sānu kā alternatīvu pļaušanas meto..

€460.00
rating

Zāles pļāvējs

STIGA Dino 47

Zāles pļāvējs STIGA Dino 47 ir lieliski piemēros privātmāju īpašniekiem. Pļāvējs nopļauto zāli izmet uz sānu. Pļaušanas augstuma regulēšna ir iespējama 3 stāvokļos: 3.5-6.0cm. Pļaušanas platums ir 45cm. ..

€225.00
rating
Rādīt no 1 līdz 6 no 6 (1 lapas)