Salīdzināšana Vēlmju saraksts
Ar savācēja grozu

Ar savācēja grozu

Rādīt no 1 līdz 8 no 8 (1 lapas)

Zāles pļāvējs

HUSQVARNA LC 140

Vienkārši lietojams pļāvējs, kas teicami pielāgots nelieliem dārziem. Izturīgs tērauda pļaušanas bloks un mīksta pārklājuma rokturis. Pie funkcijām, tāpat pieskaitāma centrālā pļaušanas augstuma regulēšanas sistēma un riteņi ar lodīšu gultņiem. Ce..

€299.00
rating

Zāles pļāvējs

HUSQVARNA LC 140S

Vienkārši lietojams zāles pļāvējs pašgājējs, kas teicami piemērots nelieliem dārziem. Aprīkots ar izturīgu tērauda pļaušanas bloku un mīksta pārklājuma rokturi. Pie funkcijām, tāpat pieskaitāma centrālā pļaušanas augstuma regulēšanas sistēma un riteņ..

€349.00
rating

Zāles pļāvējs

HUSQVARNA LC 153

Ar rokām stumjamais pļāvējs un platu, stingru tērauda pļāvēja korpusu, piedāvā divas dažādas pļaušanas sistēmas; savācēju un BioClip® (mulčēšanas funkcija). Aprīkots ar lieliem aizmugurējiem riteņiem, kas atvieglo manevrēšanu, un īpaši lielu savācēju..

€359.00
rating

Zāles pļāvējs

HUSQVARNA LC 247

Ērts un vienkārši lietojams stumjamais zāles pļāvējs ar teicamiem pļaušanas rezultātiem un rūpīgu nopļautās zāles savācēju. Pie funkcijām, tāpat pieskaitāms izturīgs kompozītu korpuss ar izmešanas funkciju uz aizmuguri, ērta zāles savākšanas maisa at..

€409.00
rating

Zāles pļāvējs

HUSQVARNA LC 356V

Robusts un ļoti efektīvs zāles pļāvējs ar savākšanas grozu lielākiem dārziem. Konstruēts uz izturīga, metināta tērauda pļaušanas bloka un aprīkots ar spēcīgu un viegli iedarbināmu OHC dzinēju. Viegli un ērti manevrējams pateicoties jaunajai TwinContr..

€609.00
rating

Zāles pļāvējs

VIKING MB 253

VIKING MB 253 ar 55 plastmasas savācējgrozu un uzpildes līmeņa indikātoru, pļāušanas augstuma indikātoru. Tagad 2 sērijas izstradājumu platums ir 51 cm.Jaunie modeļi tagad tiek aprīkoti ar jaudīgiem OHV dzinējiem, kas darbojas vien. OHV dzinēji ar "S..

€435.00
rating
Rādīt no 1 līdz 8 no 8 (1 lapas)