Salīdzināšana Vēlmju saraksts

HUSQVARNA

Rādīt no 1 līdz 9 no 147 (17 lapas)

Piederumi

Akumulatora lādētājs BC 0.8

Paredzēts visiem 12V svina skābes akumulatoriem no 1.2 līdz 32Ah, šādi akumulatori atrodami raideros un traktoros utt. Akumulatoru lādētājs ir piemērots apkopes uzlādei līdz 100Ah. Lieliski piemērots sezonālajai riteņu tehnikai.Pilnībā automātisks op..

€54.00
rating
jauns
Asmeņu komplekts

Robotizēto zāles pļāvēju piederumi

Asmeņu komplekts

Asmeņu komplekts, dubultām griešanas malām. Husqvarna long life asmeņi kalpo ilgāk un ir izturīgi. Komplektā ietilpst 9 asmeņi (paredzēti trīs maiņām) un 9 skrūves.Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/lv/home/..

€10.17
rating

Piederumi

Četrtaktu eļļa, WP 4T SAE 30

Augstas kvalitātes četrtaktu eļļa zāles pļāvējiem. Ideāla dzinēja aizsardzība.Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/..

€3.70
rating

Mežstrādnieku piederumi

Combi turētājs

Husqvarna combi turētājs ir lieliski piemērots kāšiem un skavām. Āķis mērlentei.Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/..

€10.70
rating

Smērviela

Daudzfunkcionāla smērviela

Paredzēts vispārējai eļļošanai.Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/lv/home/..

€5.30
rating

Motoreļļa

Divtaktu eļļa, HP

Izstrādāta, lai paveiktu visus grūtos uzdevumus, ar kādiem vien var divtaktu dzinēja eļļa saskarties. Husqvarna HP divtaktu eļļa ir izstrādāta tā, lai to varētu izmanot kopā arī ar zemākas kvalitātes degvielu. Rūpīgi atlasītie komponenti sintētiskās ..

€1.85
rating

Akumulatora dzīvžoga šķēres

HUSQVARNA 115LiHD45

Cenā ir iekļauts Bli10 akumulators un QC80 lādētājs!Husqvarna 115LiHD45 ir vieglas, ērtas un vienkārši lietojamas akumulatora dzīvžoga šķēres, kas ir lieliski piemērotas vidēja un liela izmēra dzīvžogiem. Intuitīvs vadības panelis un ātra iedarbināša..

€279.00
rating

Degvielas kanna

HUSQVARNA degvielas kanna, 15L

Pilnīgi jaunas konstrukcijas 15 litrīga degvielas kanna, kas ir novatorisks degvielas uzpildes veids riteņproduktiem. Teicamo funkcionalitāti nodrošina trīs unikāli izvietoti ergonomiski rokturi un īpašas konstrukcijas snīpis. Tas viss nodrošina vien..

€44.00
rating

Zāles pļāvējs

HUSQVARNA LB 146P

Šis ir viegli vadāms un viegls BioClip® zāles pļāvējs. Zāles pļāvējam ir izturīgs ABS plastmasas pļaušanas bloks, kas samazina trokšņu līmeni un ir viegli tīrāms. Rokturis ir ērti noliecams.Komfortabls rokturisKomfortabls rokturis ar ērti novietotiem..

€325.00
rating
Rādīt no 1 līdz 9 no 147 (17 lapas)