Salīdzināšana Vēlmju saraksts

Krūmgriezis

STIHL FS 91

€499.00
  • Bez PVN:€412.40
  • Ražotājs: STIHL
  • Modelis:FS 91
  • Pieejams:Pieejams

Robusta motorizkapts smagam un regulāram darbam. Ar patentētu 4-mix dzinēju. Atbalsta rokturis ergonomiskai pļaušanai. Darbināma ar eļļas un degvielas maisījumu. Vienkāršota startera sistēma Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera k..

Robusta motorizkapts smagam un regulāram darbam. Ar patentētu 4-mix dzinēju. Atbalsta rokturis ergonomiskai pļaušanai. Darbināma ar eļļas un degvielas maisījumu.

Vienkāršota startera sistēma

Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera kapseli, paraujiet startera auklu un aiziet! Ierīce iespējams nekavējoties apturēt ar vienu pogas spiedienu. Tiklīdz ierīce apturēta, aizdedze automātiski aktivizējas. Tas nozīmē, ka aizdedze vienmēr ir gatava ierīces iedarbināšanai.

STIHL 4-MIX dzinējs

Jūs vienmēr varat paļauties, ka STIHL turpinās uzstādīt jaunus kvalitātes kritērijus - šoreiz ar 4 taktu jauktās eļļošanas tehnoloģijas palīdzību. STIHL 4-MIX dzinējs darbojas ar degvielas un eļļas maisījumu, gluži kā divtaktu dzinējs, taču nodrošina visus 4 taktu dzinējam raksturīgos ieguvumus bez jebkādiem kompromisiem. STIHL 4-MIX dzinēja tehnoloģija nodrošina ātru uzrāvienu, vairāk jaudas, labāku griezes momentu, zemāku trokšņa līmeni, mazāku izmešu daudzumu un lielāku degvielas ekonomiju, lai paveiktu darbu ātrāk, klusāk un vienkāršāk.

Pret-vibrācijas sistēma

Intensīva jaudīgu instrumentu radīta vibrācija rokturos var atstāt ilgstošu iespaidu uz asinsvadiem rokās un plaukstās. Tādēļ STIHL ir radījis efektīvu pret-vibrācijas sistēmu, ar kuras palīdzību ierīces motora radītās svārstības tiek ievērojami mazinātas, tā mazinot vibrāciju rokturos.

Atbalsta rokturis

Savienots ar uzkabi, atbalsta rokturis nodrošina vienmērīgāku pļaušanu. Atbalsta rokturis ļauj viegli vadīt ierīci, padarot to ideāli piemērotu darbam lielās platībās un tādējādi mazinot nogurumu.

Daudzfunkcionāls kontroles rokturis

Viegli, ar pāris īkšķa kustībām lietojams slēdzis nozīmē, ka ierīces operatoram nav nepieciešms noņemt roku no roktura.

Dekompresijas sistēma

Dekompresijas vārsts ļauj samazināt kompresijas radīto spiedienu cilindrā, tādēļ lai iedarbinētu dzinēju, nepieciešams pielikt mazāk spēka.

Roktura pielāgošana bez papildus instrumentiem

Centrālais spārnuzgrieznis ļauj viegli pielāgot rokturi, neizmantojot īpašus instrumentus. Vieglākai transportēšanai un lai ietuapītu vietu, rokturi iespējams pagriezt par 90°.

Nodrošinām 2 gadu garantiju, kā arī augstākās klases garantijas un pēc garantijas remontu, izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas.

Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: https://www.stihl.com/index.aspx

Tehniskā specifikācija
Bākas ietilpība 0.53 l
Garums 1.8 m
Skaņas spiediena līmenis 91.0 dB(A)
Svars 5.8 kg
Jauda 0.95 kW
Cilindra tilpums 28.4 cm³