Salīdzināšana Vēlmju saraksts

Akumulatora lapu pūtējs

STIHL BGA 56 ar akumulatoru un lādētāju

€249.00
  • Bez PVN:€205.79
  • Ražotājs: STIHL
  • Modelis:STIHL BGA 56
  • Pieejams:Pieejams

Ar kompakto, kluso, vieglo un ērti lietojamo pūtēju BGA 56 darbs veiksies vēl ātrāk un vienkāršāk. Regulējamā pūtēja caurule ļauj pielāgot to atbilstoši lietotāja augumam. Standarta komplektācija - AK 20 akumulators un AL 101 lādētājs.KlussVar izmant..

Ar kompakto, kluso, vieglo un ērti lietojamo pūtēju BGA 56 darbs veiksies vēl ātrāk un vienkāršāk. Regulējamā pūtēja caurule ļauj pielāgot to atbilstoši lietotāja augumam. Standarta komplektācija - AK 20 akumulators un AL 101 lādētājs.

Kluss

Var izmantot bez dzirdes aizsargiem.

Ērts rokturis

Mīkstais rokturis absorbē daļu no vibrācijas un uzlabo saķeri

Daudzfunkcionāls rokturis

Pateicoties daudzfunkcionālajam rokturim, visi vadības slēdži darbināmi ar vienas rokas palīdzību. Vienkārša un uzticama darbība neatkarīgi no tā, vai esat labrocis vai kreilis.

Regulējams pūtēja caurules garums

Garuma piemērošana novērš nevajadzīgu pūšanas jaudas zudumu, kas rodas pūtējam atrodoties pārāk tālu no zemes.

Akumulatora starppozīcija ierīcē

Akumulators var atrasties divās pozīcijās. Pirmā pozīcija ļauj akumulatoram atrasties ierīcē un nodrošina to pret izkrišanu, taču akumulators nepieskaras kontaktiem. Otrā pozīcija - darba pozīcija - akumulators pieskaras kontaktiem un ierīce var tikt darbināta.

Stiprinājums piekāršanai pie sienas

Bezvadu pūtēju var droši piekārt pie sienas, lai taupītu vietu.

AL 101 lādētājs

STIHL COMPACT akumulatoru sērijas lādētājs. Ar darba režīma indikatoru (gaismas diodēm) un "Velcro" josta vada fiksācijai. Nepieciešamas gadījumā lādētājs var tikt pakarināts uz sienas.

AK 20 akumulators

Viegls un jaudīgs 36 V litija jonu akumulators ar 118 Wh ietilpību. Paredzēts COMPACT sērijas akumulatoru iekārtām. Ar lādēšanas stāvokļa indikatoru (LED). Lādēšanai var izmantot AL 101, AL 100, AL 300 un AL 500 lādētājus.

Nodrošinām 2 gadu garantiju, kā arī augstākās klases garantijas un pēc garantijas remontu, izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas. Piegādes laiks atkarīgs no izvēlētā piegādes veida, parasti līdz 4 dienām.


Tehniskā specifikācija
Aptuvenais darbības laiks līdz 20min, AK 20 akumulatoru
Svars 2.1 kg bez akumulatora