Salīdzināšana Vēlmju saraksts

Benzīna ķēdes zāģis

Husqvarna 572XP®

€1,199.00
  • Bez PVN:€990.91
  • Ražotājs: HUSQVARNA
  • Modelis:966733116
  • Pieejams:5-10 dienas

2018.gada jaunums Husvqarna produktu klāstā!Sverot tikai 6,6 kg ar jaudīgu 4,3 kW dzinēju, 572XP® ir labāka jaudas un svara attiecība nekā jebkuram citam Husqvarna zāģim ar līdzīgu motora litrāžu, un par 12 % lielāka griešanas jauda nekā līdzvērtīgie..

2018.gada jaunums Husvqarna produktu klāstā!

Sverot tikai 6,6 kg ar jaudīgu 4,3 kW dzinēju, 572XP® ir labāka jaudas un svara attiecība nekā jebkuram citam Husqvarna zāģim ar līdzīgu motora litrāžu, un par 12 % lielāka griešanas jauda nekā līdzvērtīgiem iepriekšējiem modeļiem. Lieliska dzesēšana un smagdarba filtrēšana nozīmē lielāku izturību un veiktspēju, savukārt gudrā konstrukcija un vieglā izmantojamība nodrošina augstu ražīgumu arī ar gariem plaknuļiem. Ar AutoTune™, Air Injection™ un zemu vibrāciju zāģis ir izstrādāts lietošanai visas dienas garumā.

Lielāka griešanas jauda

Jaunā dzinēja konstrukcija nodrošina plaši izmantojamu RPM diapazonu maksimālai veiktspējai, strādājot arī lielas slodzes apstākļos. Par 12 % lielāka griešanas jauda (salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem tajā pašā cc diapazonā) padara zāģi ideālu produktīvai darbībai — arī izmantojot garus plaknuļus.

Lieliska dzesēšanas spēja ilgākam dzinēja darbmūžam

Mūsu jaunā dzesēšana sistēma ir optimizēta līdz pēdējam sīkumam, lai nodrošinātu jums uzticamu ķēdes zāģi ikvienā situācijā.

Aprīkots ar izcilu filtrēšanas sistēmu

572 XP®ir aprīkots — standartā — ar lielas virsmas smagdarbu filtru ilgākai un labākai filtrēšanai. Šim filtram ir liela filtrēšanas zona salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi. Tas nodrošina ķēdes zāģim labāk funkcionējošu dzinēju, kas ir optimizēts garām darba stundām.

10 reizes ātrāka gaisa/degvielas maisīšanas noregulēšana

AutoTune™ nodrošina pareizi noregulētu dzinēja iestatījumu un optimizētu dzinēja veiktspēju visos apstākļos.

Zems vibrāciju līmenis

Husqvarna pretvibrācijas sistēma efektīvi nošķir jūsu rokas no vibrācijām, ko rada dzinējs un griešanas aprīkojums. Tas ir paredzēts, lai aizsargātu jūsu ķermeni, taču arī tādēļ, lai samazinātu nogurumu jūsu rokas un plaukstās, tādējādi ļaujot arī darba dienās beigās strādāt ražīgi.

Labāka manevrējamība sniedz pilnīgu kontroli

Priekšējās stūres pozīcija ir tuvu gravitācijas centram, nodrošinot labāku griešanas kontroli.

Labāka skaidu izņemšana novērš aizsprostošanos

Sajūga pārsegs ir konstruēts tā, lai optimizētu, ātru un drošu zāģa skaidu izņemšanu. Tas novērš aizsprostošanos — arī zāģējot garus šķiedrainus kokus.

“Air Injection” filtrē 98 % ienākošos putekļu

Nodrošina jums pilnas darba dienas ar nemainīgu veiktspēju un mazāku dzinēja nodilumu.

Nodrošinām 2 gadu garantiju, kā arī augstākās klases garantijas un pēc garantijas remontu, izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas. 

Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/lv/home/

Tehniskā specifikācija
Svars 6.6 kg
Jauda 4.3 kW
Cilindra tilpums 70.6 cm³
Ekvivalents vibrācijas līmenis priekšas / aizmugures rokturim 5.0 / 4.1 m/s²
Skaņas līmenis, garantētais (LWA) 120 dB(A)
Ieteicamais sliedes garums, min-max 15–28 in