Salīdzināšana Vēlmju saraksts

Raiders

HUSQVARNA R 214TC

€3,999.00

€4,399.00

  • Bez PVN:€3,304.96
  • Ražotājs: HUSQVARNA
  • Modelis:967325902
  • Pieejams:Pieejams

Husqvarna R 214TC ir jaudīgs raideris ar divcilindru dzinēju un 94 cm platu Combi pļaušanas bloku standarta aprīkojumā (Combi 103 pļaušanas bloks pieejams kā papildaprīkojums). Aprīkots ar BioClip® un izmešanas funkciju uz aizmuguri. Piemērots privāt..

Husqvarna R 214TC ir jaudīgs raideris ar divcilindru dzinēju un 94 cm platu Combi pļaušanas bloku standarta aprīkojumā (Combi 103 pļaušanas bloks pieejams kā papildaprīkojums). Aprīkots ar BioClip® un izmešanas funkciju uz aizmuguri. Piemērots privātmāju un zemes platību īpašniekiem, kuriem ir svarīga efektivitāte, lietošanas ērtums un laba manevrētspēja. Šarnīrveida stūres mehānisms un priekšā novietots pļaušanas bloks nodrošina paredzamu darbību, perfektu piekļuvi grūti appļaujamām vietām un apstrādājamās teritorijas pārredzamību. Aprīkots ar trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju, kas uzlabo skaņas kvalitāti, kas savukārt ļauj attīstīt lielāku dzinēja jaudu un palielināt veiktspēju. Ar pedāļiem darbināma hidrostatiskā transmisija, viegla piekļuve vadības svirām un automātiska nažu ieslēgšana, kas padara pļaušanu daudz patīkamāku. Pļaušanas bloks ir viegli paceļams servisa pozīcijā, vieglākai tā iztīrīšanai un apkopei. Iespējams aprīkot ar sniega lāpstu, piekabi, sūnu grābekli un kaisītāju.

Šarnīrveida stūrēšanas sistēma

Unikālais šarnīrveida stūrēšanas mehānisms ļauj aizmugurējo riteņu pāri sasvērt zem ierīces. Rezultāts ir lieliska manevrējamība ar minimālu apgrieziena rādiusu pie pilnīgas bloķēšanas.

Priekšpusē novietots pļaušanas bloks

Priekšpusē novietots pļaušanas bloks atvieglo pieeju grūti aizsniedzamām vietām - zem soliņiem, krūmiem un gar sētu.

Combi pļaušanas bloks

Combi pļaušanas bloks piedāvā divas pļaušanas metodes: BioClip® (mulčēšanas) un izsviešanas funkciju uz aizmuguri, efektīvākai pļaušanai vietās ar garāku zāli.

Ārējais degvielas vāciņš

Pateicoties ārējam degvielas bākas vāciņam, jums nav nepieciešams atvērt motora pārsegu, lai uzpildītu bāku. Ļoti plats iepildes kakls padara uzpildi ļoti vieglu.

Viegli aizsniedzama pļaušanas augstuma regulēšanas svira

Pļaušanas augstuma regulēšanas svira ir viegli aizsniedzama no lietotāja sēdekļa, ļaujot mainīt pļaušanas augstumu darba laikā.

Trīs asmeņu pļaušanas bloks

Trīs asmeņu pļaušanas bloks nodrošina teicamus pļaušanas rezultātus gan kreisajā, gan labajā pusē, kā arī vienādu nenopļauto apli neatkarīgi no pagrieziena virziena.

Ērta vadītāja darba pozīcija

Raideris nodrošina stabilitāti, saķeri un drošību gan uz līdzenām, gan slīpām virsmām. Raidera zemais smaguma centrs, uzlabo riepu saķeri un nodrošina ērtu sēdēšanas pozīciju tā lietotājam.

Ar pedāļiem darbināma hidrostatiskā transmisija

Ātruma un virziena maiņa ar pedāļiem, kas ļauj turēt abas rokas uz stūres, tādējādi nodrošinot maksimālu braukšanas kontroli.

Aizmugurējā ass ar šarnīrveida atbalstu

Kustīgā aizmugurējā ass nodrošina maksimālu riteņu saķeri ar virsmu, un izlīdzina raidera gaitu uz nelīdzenām virsmām.

Iedarbināšana bez čoka

Viegli iedarbināms jebkuros laikapstākļos. Vienkārši pagrieziet atslēgu un aiziet.

Nodrošinām 2 gadu garantiju, kā arī augstākās klases garantijas un pēc garantijas remontu, izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas.

Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/lv/home/

 

SVARĪGI!

Pasūtot šo preci ar iespēju to apmaksāt, pie preces saņemšanas, vienmēr tiks pieprasīts avanss! 
Tehniskā specifikācija
Bākas ietilpība 12 l
Dzinēja nosaukums Intek V-Twin
Dzinēja ražotājs Briggs & Stratton
Pļaušanas augstums, min-max 25- 75 mm
Pļaušanas metodes BioClip®/Izmešana uz aizmuguri
Pļaušanas platums 94 cm
Svars 244 kg
Tīrā jauda pie esošajiem apgriezieniem 9.9 kW @ 3100 rpm apgriez./ min
Transmisijas tips Hidrostatiska
Cilindra tilpums 656 cm³
Skaņas līmenis, garantētais (LWA) 98 dB(A)