Salīdzināšana Vēlmju saraksts

Augstspiediena mazgātājs

HUSQVARNA PW 460

€639.00
  • Bez PVN:€528.10
  • Ražotājs: HUSQVARNA
  • Modelis:967678001
  • Pieejams:Pieejams

Liels un jaudīgs augstspiediena mazgātājs, kas izstrādāts visgrūtākajiem darbiem brīvā dabā. Misiņa sūknis ar keramikas virzuļiem nodrošina izcilu izturību. Ar spiediena kontroli ir iespējams regulēt ūdens plūsmu un spiedienu. Ietver integrētu tīrīša..

Liels un jaudīgs augstspiediena mazgātājs, kas izstrādāts visgrūtākajiem darbiem brīvā dabā. Misiņa sūknis ar keramikas virzuļiem nodrošina izcilu izturību. Ar spiediena kontroli ir iespējams regulēt ūdens plūsmu un spiedienu. Ietver integrētu tīrīšanas līdzekļa tvertni, kas tiek kontrolēta uz priekšējā paneļa. Iekļauta arī ar tēraudu stiprināta augstspiediena šļūtene. Ar mazāku spēku varat aktivizēt gaili vieglāk un ērtāk jūsu rokai. Indukcijas motors nodrošina izturīgu veiktspēju, savukārt alumīnija nešanas kāts atvieglo transportēšanu. Darbu atvieglo ātrā šļūtenes savienošana, lielie un robustie riteņi labākai saķerei un garā smidzināšanas teleskopiskā caurule. Divas šarnīra funkcijas sprauslas regulēšanai un ātrai savienošanai novērš problēmas. Pateicoties piederumu glabāšanai uz izstrādājuma, šļūtenes spolei un strāvas vada glabāšanai darbība ir efektīva. Komplektā iekļautas divas sprauslas.

Misiņa sūkņa galva

Sūkņa galva ir īpaši izturīga, izgatavota no misiņa, kas samazina lūzuma risku un nodrošina izcilu ilgtermiņa veiktspēju.

Ar tēraudu armēta augstspiediena šļūtene

Lokana, ar tēraudu armēta augstspiediena šļūtene īpašai izturībai, vieglai lietošanai un ilgam darbmūžam.

Ergonomisks laistīšanas pistoles rokturis

Ergonomiski veidotajā funkcijā mēlīte nevainojami pielāgojas jūsu pirkstiem. Tas nozīmē mazāku piepūli un lielāku komfortu jūsu rokai, jo īpaši ilgstošas lietošanas laikā.

Šļūtenes rullis

Ļoti ērtai un drošai šļūtenes uzglabāšanai.

Spiediena kontrole

Ūdens plūsma un darba spiediens ir lieliski regulējams, izmantojot spiediena kontroli, lai jūs neizlietotu vairāk ūdens, nekā nepieciešams. Spiediena kontrole arī nodrošina darba spiedienu, lietojot dažādus sprauslas uzgaļus un akesuārus.

Piederumu uzglabāšana

Visus iekļautos piederumus var kārtīgi uzglabāt uz ierīces vieglai piekļuvei un efektīvākam darbam


Nodrošinām 2 gadu garantiju, kā arī augstākās klases garantijas un pēc garantijas remontu, izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas.

Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: http://www.husqvarna.com/lv/home/


Tehniskā specifikācija
Augstspiediena caurules garums 15 m
Darba spiediens 120 bar
Elektrotīkla spriegums 230-240 V
Frekvence 50 Hz
Maksimālā ūdens padeves temperatūra 60 °C
Maksimālais spiediens 160 bar
Jauda 3300 W
Skaņas līmenis, garantētais (LWA) 92 dB(A)