Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Menu
Your Cart

Jaunumi

17 Apr Pavasara piedāvājums 12.04 - 30.06.2021
0 458
Pavasara darbos kopā ar Husqvarna!Pavasara piedāvājums ir spēkā no 12.04.2021 - 30.06.2021, vai kamēr prece ir veikalā.Īpašas atlaides un piedāvājumi robotizētajiem zāles pļāvējiem, raideriem, benzīna zāles pļāvējiem, motorzāģiem un akumulatoru tehnikai. Vairāk par pavasara piedāvājumu:* IEMAINI VECO ZĀLES PĻĀVĒJU PRET ATLAIDI ROBOTAMPavasara kampa..
08 Apr STIHL akumulatoru izvēles rokasgrāmata
0 608
Palīdzēsim atrast piemērotāko akumulatoru Jūsu STIHL tehnikai. Ar akumulatora rokasgrāmatas palīdzību Jums būs iespēja atrast katrai tehnikai piemērotāko akumulatoru un lādētāju. Šajā vietnē Jums ir iespējams izvēlēties vēlamo instrumentu un uzzināt, kurš ir piemērotākais akumulators un kāds būs tā darbības laiks. Tāpat varat arī izvēlēties akumula..
08 Apr Husqvarna Care™ pagarinātā garantija
0 127
Ar Husqvarna Care™ dzīvo bez raizēm!Jauna Husqvarna robotizētā zāles pļāvēja standarta garantija ir 2 gadi, bet ar Husqvarna Care™  tā tiek pagarinātā uz vēl 3 gadiem, Jūsu ieguvums - 5 gadi bez rūpēm un raizēm. Kā tā darbojas?Iegādājoties pagarināto garantiju, Jūs pagarināt Automower rūpnīcas garantiju par 3 gadiem. Tas nozīmē, ka iegūstat bezmaks..
01 Nov Robotizēto zāles pļāvēju ziemas serviss
Meža Dārzs 0 1120
Labākie produkti savā klasē ir pelnījuši labāko servisu!Visu sezonu čakli strādājuši mūsu dārzos, un nu laiks mums parūpēties par viņiem! Mēs, pilnvarotie Husqvarna Automower izplatītāji, veicam robotizēto zāles pļāvēju ziemas servisu un to uzglabāšanu. Ikgadēja apkope pagarina zāles pļāvēja mūžu un nodrošina tā gatavību nākamai sezonai.Ziemas serv..
04 Apr Husqvarna Automower
Meža Dārzs 0 207
Lai Husqvarna Automower darba rezultāts un laimīgie klienti šoreiz runā mūsu vietā! Esam oficiālie Husqvarna izplatītāji Latvijā, ar lielu pieredzi Automower tirdzniecībā un to apkalpošanā, kas sevī iekļauj uzstādīšanu jūsu dārzā, profesionālas konsultācijas un ziemas servisu. Mēs apzināmies, ka zālāja kopšana prasa daudz laika un rūpju. Tieši tāpē..
04 Feb Līzings neko nemaksā!
0 789
Pērkot jebkuru STIHL meža un dārza tehniku, piedāvājam AIZDEVUMU BEZ PAPILDUS IZMAKSĀM. Lieliska iespēja iegūt savā īpašumā jau sen kāroto vai pēkšņi tik ļoti vajadzīgo meža un/vai dārza tehniku.  Pērc un atmaksā tikai preces vērtību bez papildus procentiem.Akcijas nosacījumi:•  līgums noslēgts līdz 12 mēnešiem,•   gada procentu likme – 0 %,•   kom..
01 Feb LAIMĒ ĪPAŠO AUTOMOWER® LIMITED EDITION
0 189
Svinot Husqvarna robotizēto zāles pļāvēju 25 gadu jubileju, jums ir iespēja to laimēt!Husqvarna Automower pirmsākumi meklējami tālajā 1995. gadā, kad pasauli pārsteidza pirmais solārais robotizētais zāles pļāvējs, kura enerģijas avots bija saules baterijas. Tā bija vienreizēja inovācija un neatkārtojama produkta attīstības sākums. Gadiem ejot, main..
09 Oct Rudens piedāvājums
Meža Dārzs 0 184
Rudens darbos izvēlies labākos palīgus! Mūsu veikalos "Meža dārzs" akcija STIHL un HUSQVARNA motorzāģiem, lapu pūtējiem un darba apģērbam. Piemājas lietošanai vai profesionāliem darbiem - katram savs risinājums. Gan Stihl, gan Husqvarna lapu pūtēju klāstā ir pieejami gan benzīna, gan akumulatora pūtēji, gan rokas, gan mugursomas tipa pūtēji. Nereti..
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)
Privātuma politika
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu Jūsu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu uzkrāšanai.