Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Menu
Your Cart

Jaunumi

21 Mar Husqvarna Care™ pagarinātā garantija
0 740
Ar Husqvarna Care™ dzīvo bez raizēm!Ar Garantija Plus mūsu klienti var paildzināt savu drošības sajūtu, produkta rūpniecisko garantiju pagarinot līdz pat 5 gadiem. Klienti var pagarināt rūpnīcas garantiju no 1 līdz 3 gadiem atkarībā no produkta veida un klienta. Šo papildpakalpojumu var iegādāties mēneša laikā pēc produkta iegādes.Lai pagarinātā ga..
20 Mar Kā sagatavot dārza tehniku pavasara darbiem?
Meža Dārzs 0 251
Pavasaris ir klāt un tas nozīmē tikai vienu - pavisam drīz arī sāksies dārza darbi.Vai Tava dārza tehnika ir gatava jaunajai sezonai? Esam sagatavojuši pāris ieteikumus, kam pievērst uzmanību vēl pirms sākas aktīvi darbi dārzā.Tehniskā stāvokļa pārbaude - Sāc ar vizuālā stāvokļa pārbaudi. Vai tehnika nav salauzta? Vai visas detaļas atrodas savā vie..
04 Oct Robotizēto zāles pļāvēju ziemas serviss
Meža Dārzs 0 2192
Labākie produkti savā klasē ir pelnījuši labāko servisu!Visu sezonu čakli strādājuši mūsu dārzos, un nu laiks mums parūpēties par viņiem! Mēs, pilnvarotie Husqvarna Automower izplatītāji, veicam robotizēto zāles pļāvēju ziemas servisu un to uzglabāšanu. Ikgadēja apkope ne tikai pagarina zāles pļāvēja mūžu, bet palīdzēs izvairīties no neparedzētiem ..
17 Apr Pavasara piedāvājums 12.04 - 30.06.2021
0 1078
Pavasara darbos kopā ar Husqvarna!Pavasara piedāvājums ir spēkā no 12.04.2021 - 30.06.2021, vai kamēr prece ir veikalā.Īpašas atlaides un piedāvājumi robotizētajiem zāles pļāvējiem, raideriem, benzīna zāles pļāvējiem, motorzāģiem un akumulatoru tehnikai. Vairāk par pavasara piedāvājumu:* IEMAINI VECO ZĀLES PĻĀVĒJU PRET ATLAIDI ROBOTAMPavasara kampa..
08 Apr STIHL akumulatoru izvēles rokasgrāmata
0 888
Palīdzēsim atrast piemērotāko akumulatoru Jūsu STIHL tehnikai. Ar akumulatora rokasgrāmatas palīdzību Jums būs iespēja atrast katrai tehnikai piemērotāko akumulatoru un lādētāju. Šajā vietnē Jums ir iespējams izvēlēties vēlamo instrumentu un uzzināt, kurš ir piemērotākais akumulators un kāds būs tā darbības laiks. Tāpat varat arī izvēlēties akumula..
04 Apr Husqvarna Automower
Meža Dārzs 0 427
Lai Husqvarna Automower darba rezultāts un laimīgie klienti šoreiz runā mūsu vietā! Esam oficiālie Husqvarna izplatītāji Latvijā, ar lielu pieredzi Automower tirdzniecībā un to apkalpošanā, kas sevī iekļauj uzstādīšanu jūsu dārzā, profesionālas konsultācijas un ziemas servisu. Mēs apzināmies, ka zālāja kopšana prasa daudz laika un rūpju. Tieši tāpē..
04 Feb Līzings neko nemaksā!
0 1269
Pērkot jebkuru STIHL meža un dārza tehniku, piedāvājam AIZDEVUMU BEZ PAPILDUS IZMAKSĀM. Lieliska iespēja iegūt savā īpašumā jau sen kāroto vai pēkšņi tik ļoti vajadzīgo meža un/vai dārza tehniku.  Pērc un atmaksā tikai preces vērtību bez papildus procentiem.Akcijas nosacījumi:•  līgums noslēgts līdz 12 mēnešiem,•   gada procentu likme – 0 %,•   kom..
01 Feb LAIMĒ ĪPAŠO AUTOMOWER® LIMITED EDITION
0 391
Svinot Husqvarna robotizēto zāles pļāvēju 25 gadu jubileju, jums ir iespēja to laimēt!Husqvarna Automower pirmsākumi meklējami tālajā 1995. gadā, kad pasauli pārsteidza pirmais solārais robotizētais zāles pļāvējs, kura enerģijas avots bija saules baterijas. Tā bija vienreizēja inovācija un neatkārtojama produkta attīstības sākums. Gadiem ejot, main..
09 Oct Rudens piedāvājums
Meža Dārzs 0 1061
Rudens darbos izvēlies labākos palīgus! Mūsu veikalos "Meža dārzs" akcija STIHL un HUSQVARNA motorzāģiem, lapu pūtējiem un darba apģērbam. Piemājas lietošanai vai profesionāliem darbiem - katram savs risinājums. Gan Stihl, gan Husqvarna lapu pūtēju klāstā ir pieejami gan benzīna, gan akumulatora pūtēji, gan rokas, gan mugursomas tipa pūtēji. Nereti..
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)
Privātuma politika
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu Jūsu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu uzkrāšanai.