Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Menu
Your Cart

Jaunumi

10 Apr Atnes veco zāles pļāvēju un saņem atlaidi Automower iegādei
Meža Dārzs 0 1778
Saki ardievas vecajai tehnikai - lai tā kļūst par daļu no jaunās!Atved veco zāles pļāvēju un saņem atlaidi jauna Automower iegādei!Vecais pļāvējs var būt jebkāda ražotāja, stumjams vai braucams, darbināms ar akumulatoru vai benzīnu. Vēlams ejošā stāvoklī,  ar visām detaļām. Akcija attiecas uz šādiem Automower modeļiem:Automower 305 standarta cena 1..
06 Sep Robotizēto zāles pļāvēju ziemas serviss
Meža Dārzs 0 2499
Labākie produkti savā klasē ir pelnījuši labāko servisu!Visu sezonu čakli strādājuši mūsu dārzos, un nu laiks mums parūpēties par viņiem! Mēs, pilnvarotie Husqvarna Automower izplatītāji, veicam robotizēto zāles pļāvēju ziemas servisu un to uzglabāšanu. Ikgadēja apkope ne tikai pagarina zāles pļāvēja mūžu, bet palīdzēs izvairīties no neparedzētiem ..
07 Jul STIHL vasaras akcija
Meža Dārzs 0 101
Dārza darbi rit pinā sparā! Taču vasara ir jābauda ne vien dārza darbos, bet arī lietās, kas sagādā prieku. Ņem talkā tehniku, kas darbus paveiks viegli, ātri un kvalitatīvi!Šobrīd pie mums 10% atlaide teju visai  STIHL  produkcijai! Atlaides attiecas uz:* Visiem STIHL dārza traktoriem, izņemot RT 4112.1 SZ * Visiem STIHL benzīna zāles pļāvējiem, i..
21 Mar Husqvarna Care™ pagarinātā garantija
0 898
Ar Husqvarna Care™ dzīvo bez raizēm!Ar Garantija Plus mūsu klienti var paildzināt savu drošības sajūtu, produkta rūpniecisko garantiju pagarinot līdz pat 5 gadiem. Klienti var pagarināt rūpnīcas garantiju no 1 līdz 3 gadiem atkarībā no produkta veida un klienta. Šo papildpakalpojumu var iegādāties mēneša laikā pēc produkta iegādes.Lai pagarinātā ga..
20 Mar Kā sagatavot dārza tehniku pavasara darbiem?
Meža Dārzs 0 366
Pavasaris ir klāt un tas nozīmē tikai vienu - pavisam drīz arī sāksies dārza darbi.Vai Tava dārza tehnika ir gatava jaunajai sezonai? Esam sagatavojuši pāris ieteikumus, kam pievērst uzmanību vēl pirms sākas aktīvi darbi dārzā.Tehniskā stāvokļa pārbaude - Sāc ar vizuālā stāvokļa pārbaudi. Vai tehnika nav salauzta? Vai visas detaļas atrodas savā vie..
08 Apr STIHL akumulatoru izvēles rokasgrāmata
0 997
Palīdzēsim atrast piemērotāko akumulatoru Jūsu STIHL tehnikai. Ar akumulatora rokasgrāmatas palīdzību Jums būs iespēja atrast katrai tehnikai piemērotāko akumulatoru un lādētāju. Šajā vietnē Jums ir iespējams izvēlēties vēlamo instrumentu un uzzināt, kurš ir piemērotākais akumulators un kāds būs tā darbības laiks. Tāpat varat arī izvēlēties akumula..
04 Apr Husqvarna Automower
Meža Dārzs 0 560
Lai Husqvarna Automower darba rezultāts un laimīgie klienti šoreiz runā mūsu vietā! Esam oficiālie Husqvarna izplatītāji Latvijā, ar lielu pieredzi Automower tirdzniecībā un to apkalpošanā, kas sevī iekļauj uzstādīšanu jūsu dārzā, profesionālas konsultācijas un ziemas servisu. Mēs apzināmies, ka zālāja kopšana prasa daudz laika un rūpju. Tieši tāpē..
04 Feb Līzings neko nemaksā!
0 1421
Pērkot jebkuru STIHL meža un dārza tehniku, piedāvājam AIZDEVUMU BEZ PAPILDUS IZMAKSĀM. Lieliska iespēja iegūt savā īpašumā jau sen kāroto vai pēkšņi tik ļoti vajadzīgo meža un/vai dārza tehniku.  Pērc un atmaksā tikai preces vērtību bez papildus procentiem.Akcijas nosacījumi:•  līgums noslēgts līdz 12 mēnešiem,•   gada procentu likme – 0 %,•   kom..
01 Feb LAIMĒ ĪPAŠO AUTOMOWER® LIMITED EDITION
0 502
Svinot Husqvarna robotizēto zāles pļāvēju 25 gadu jubileju, jums ir iespēja to laimēt!Husqvarna Automower pirmsākumi meklējami tālajā 1995. gadā, kad pasauli pārsteidza pirmais solārais robotizētais zāles pļāvējs, kura enerģijas avots bija saules baterijas. Tā bija vienreizēja inovācija un neatkārtojama produkta attīstības sākums. Gadiem ejot, main..
09 Oct Rudens piedāvājums
Meža Dārzs 0 1592
Rudens darbos izvēlies labākos palīgus! Mūsu veikalos "Meža dārzs" akcija STIHL un HUSQVARNA motorzāģiem, lapu pūtējiem un darba apģērbam. Piemājas lietošanai vai profesionāliem darbiem - katram savs risinājums. Gan Stihl, gan Husqvarna lapu pūtēju klāstā ir pieejami gan benzīna, gan akumulatora pūtēji, gan rokas, gan mugursomas tipa pūtēji. Nereti..
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)
Privātuma politika
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu Jūsu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu uzkrāšanai.