Pavasaris ir klāt un tas nozīmē tikai vienu - pavisam drīz arī sāksies dārza darbi.

Vai Tava dārza tehnika ir gatava jaunajai sezonai? Esam sagatavojuši pāris ieteikumus, kam pievērst uzmanību vēl pirms sākas aktīvi darbi dārzā.

Tehniskā stāvokļa pārbaude - Sāc ar vizuālā stāvokļa pārbaudi. Vai tehnika nav salauzta? Vai visas detaļas atrodas savā vietā? Ja saprotat, ka tehnika ir bojāta, droši vediet to pie mums uz servisu, vai apdomājiet jaunas tehnikas iegādi. Ja viss ir kārtībā - turpiniet ar nākamajiem soļiem.

Zāģa ķēdes un asmeņu uzasināšana - Pārliecinies, ka tehnikai (motorzāģi, dzīvžogu šķēres, zāles pļāvēji), kurai ir ķēde vai asmeņi, tie ir pietiekami asi, lai veiktu smago darbu. Trulas ķēdes un neasi asmeņi ne tikai apgrūtinās darbu, sabojās zālienu vai dzīvžogu, bet tie ir arī bīstami.

Eļļas un degvielas nomaiņa - Pēc ziemas noteikti iesakām nomainīt eļļu un ieliet jaunu degvielu, tas attiecas arī uz divtaktu dzinējiem - svaigu maisījumu!

Gaisa filtru un aizdedzes sveču pārbaude/maiņa - Šīs ir pārāk svarīgas detaļas, lai to stāvoklim nepievērstu uzmanību. Iztīriet un nepieciešamības gadījumā tās nomainiet. Zinot savas tehnikas ražotāju un modeli, mūsu veikalā būs viegli atrast jaunu filtru un/vai aizdedzes sveci.

Akumulatoru uzlādēšana - Pārbaudi un uzlādē akumulatorus! Iesakām tos ziemā atstāt siltā telpā un uzlādētus.

Kustīgo detaļu nomazgāšana/ieeļļošana - Neaizmirsti notīrīt un ieeļļot visas kustīgās detaļas - gultņus, atsperes, riteņus u.c.


Visgudrāk būs tehnikas apkopi uzticēt profesionāļiem - ved tehniku uz pirmssezonas apkopi pie mums jau šodien!


Veikals/serviss "MEŽA DĀRZS" 

Talsi, Jaunā iela 29

Tel. +37163291752


Lai darbīgs pavasaris!