Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Menu
Your Cart

ServissMūsu veikalos "Meža dārzs" ir pieejams augstas klases, sertificēts serviss.  Piedāvājam saviem klientiem vadošo meža un dārza tehnikas zīmolu produkcijas garantijas remontu un pēc garantijas remontu, izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas.

Mūsu profesionālie servisa meistari veic remontus Husqvarna, Jonsered, McCulloch, Stiga, Stihl, Viking zīmolu precēm.

Mūsu serviss ir atrodams:

       * Talsi, Jaunā iela 29, tel. 63291752

Visām pie mums iegādātajām precēm nodrošinām 24 mēnešu garantiju, ja pircējs ir fiziska persona, 12 mēnešu garantija, ja pircējs ir juridiska persona. Atsevišķām preču grupām garantijas ilgums var atšķirties. 

Preces ražotāja garantijas saistības ir spēkā tikai tajā gadījumā, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas noteikumi, kas norādīti garantijas talonā un preču lietošanas instrukcijā. Saremontētajām precēm garantijas nosacījumi paliek spēkā atlikušo garantijas laiku. Savukārt apmainītām precēm, garantijas noteikumi tiek piemēroti no jauna.

Svarīgi atcerēties, ka garantija nav attiecināma uz tehnikas dilstošām daļām, kas ir tam darbojoties pakļautas nepārtrauktai saskarei ar ārējiem faktoriem!

Garantija darbojas tikai, ja laicīgi ir veiktas visas nepieciešamās un ražotāja norādītās tehnikas apkopes. Atbilstoši garantijas noteikumiem, bezmaksas remonts netiek piemērots, ja:

        * izstrādājuma sērijas nr. ir noņemts, mainīts vai nav salasāms;

        * izstrādājums nav ticis izmantots paredzētajam mērķim;

        * lietotājs nav informējis pārdevēju par izstrādājuma bojājumu un ir turpinājis to izmantot;

        * nav tikusi veikta nepieciešamā apkope (degvielas un gaisa filtra maiņa, cilindru ārējo malu tīrīšana u.c., kā noteikts lietotāja rokasgrāmatā);

        * ir izmantota nepiemērota vai sliktākas kvalitātes degviela, eļļa vai smērvielas;

        * remontam ir izmantotas neoriģinālās rezerves daļas;

        * izstrādājums ir ticis izīrēts trešai pusei.

Visos gadījumos mūsu speciālisti garantijas remontu veic kvalitatīvi un izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas!
Privātuma politika
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu Jūsu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu uzkrāšanai.