Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Menu
Your Cart

STIHL FS 461 C-EM

STIHL FS 461 C-EM
STIHL FS 461 C-EM
  • Pieejamība: Pieejams
  • Artikuls: 41472000348A
1 059,00€

Jaudīgs un izturīgs STIHL FS 461 C-EM benzīna krūmgriezis. Jaudīgs un ekonomisks STIHL "2-MIX"  dzinējs nodrošina pietiekamu jaudu lielas platības un smagas zāles pļaušanai. "ErgoStart" palaišanas sistēma atvieglo krūmgrieža iedarbināšanu. STIHL "M-Tronic 3.0" nodrošina optimālu dzinēja darbību pie nemainīgiem maksimālajiem apgriezieniem. Daudzfunkcionālais vadības rokturis kontrolei ar vienu roku atvieglo darbu, jo tas ļauj dzinēju kontrolēt ar vienu roku. "STOP" poga  nodrošina, ka pēc pārtraukuma varēsiet ātri turpināt savus darbus.

STIHL FS 461 C-EM benzīna krūmgriezi var aprīkot ar dažādām pļaušanas ierīcēm, piemēram, zāles pļaušanas asmeni, griešanas disku vai dažādām pļaušanas spolēm, kas ļauj optimāli pielāgot iekārtu dažādiem uzdevumiem. Krūmgriezis FS 461 C-EM ir aprīkots ar STIHL krūmu asmeni 300-3 (trīszaru). Lielais pļaušanas aizsargs pasargā jūs no lidojošām šķembām un sīkiem akmentiņiem. STIHL universālā siksna ADVANCE  palīdzēs optimāli sadalīt krūmgrieža svaru uz jūsu pleciem.

Tehniskā specifikācija
Jauda 2.2 kW
Cilindra tilpums 45.6 cm³
Svars 8.7 kg
Privātuma politika
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu Jūsu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu uzkrāšanai.