Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Menu
Your Cart

STIHL MSA 300

STIHL MSA 300
STIHL MSA 300
  • Pieejamība: Pieejams
  • Artikuls: MA020115813A
899,00€

Jaudīgākais STIHL akumulatora motorzāģis profesionālam darbam. Pateicoties jaudīgajam STIHL AP 500 S akumulatoram, pilna elektriskā jauda 3,0 kW nodrošina ķēdes slīdēšanas ātrumu 30 m/s. Augsta veiktspēja un trīs darba režīmi ļauj optimāli strādāt dažādus darbus, piemēram, zāģēt, atzarot vai sagriezt baļķus vajadzīgajā garumā. Īpaši ergonomisks pateicoties izcilam, ērtam dizainam, labam līdzsvaram un STIHL pretvibrācijas sistēmai. Intuitīvas vadības ierīces un ziņojumu panelis ar LED displeju, dzesēšanas gaisa filtru, fiksācijas uzgriezni uz ķēdes rata vāka, regulējamu eļļas sūkni, .325” RS PRO griešanas ķēdi un Light 04 griešanas stieni ļoti augstai griešanas veiktspējai. STIHL "Smart Connector 2 A" savienojums ir gatavs ierīces korpusā. Šis modelis ir aprīkots ar eļļas sensoru un LED displeju, lai aktīvi informētu lietotāju, kad eļļas līmenis ir zems.

Visas AP sistēmas ierīces var izmantot pat nelabvēlīgos laikapstākļos. IPX4 standarts nodrošina drošu aizsardzību pret ūdens šļakatām.

Akumulators un lādētājs nav iekļauts cenā!

Tehniskā specifikācija
Jauda 3.0 kW
Sliedes garums 40 cm
Svars 5.4 kg
Privātuma politika
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu Jūsu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu uzkrāšanai.