Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Menu
Your Cart

STIHL SEA 20 komplekts

STIHL SEA 20 komplekts
STIHL SEA 20 komplekts
Jaunums
STIHL SEA 20 komplekts
STIHL SEA 20 komplekts
STIHL SEA 20 komplekts
  • Pieejamība: Pieejams
  • Artikuls: SA030117315
169,00€

Viegls un jaudīgs akumulatora rokas putekļsūcējs STIHL SEA 20.

Nelielas platības ātri un viegli notīrīsiet ar praktisko STIHL SEA 20 akumulatora rokas putekļsūcēju. STIHL SEA 20 rokas putekļsūcējs darbojas ar AS sistēmas litija jonu akumulatoruAS 2. Jaudīgais STIHL 10 V rokas putekļsūcējs ir viegls un ergonomisks.
Mīkstais rokturis un ērta iedarbināšana kreiļiem un labročiem nodrošina ērtu darbu. Bloķēšanas poga ļauj nepārtraukti strādāt bez palaišanas slēdža pastāvīgas turēšanas nospiestā stāvoklī. Tieši uz sūkšanas uzgaļa uzstādītais elastīgais pretvārsts droši aiztur iesūktos netīrumus savākšanas tvertnē. Putekļu tvertnes iztukšošanu un tīrīšanu var viegli un ērti veikt ar vienu kustību. Divpakāpju filtrēšanas sistēma ļoti labi aiztur putekļus, un to var viegli iztīrīt un atkārtoti izmantot.

Cenā ietilpst putekļsūcējs, AS2 akumulators, AL1 lādētājs, šaurs uzgalis, uzgalis rupjiem netīrumiem, sūkšanas šļūtene, pagarināšanas caurule, papīra filtrs un filtra grozs.

STIHL akumulatora rokas putekļsūcēju SEA 20 var ievietot somiņā ar pakarināšanas cilpu.

Privātuma politika
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu Jūsu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu uzkrāšanai.